toughbook panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení | Trendy | autoweek.cz

Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení

Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení

26.07.2017 | Rybecký Vladimír | Trendy

Lehký, odpojitelný notebook Toughbook Panasonic CF-XZ6 2 v 1 s 12" displejem určeným pro firmy má elegantní vzhled a zároveň poskytuje pro firmy potřebný výkon.
Nejnovější odolný firemní notebook Panasonic Toughbook CF-XZ6 s 12" displejem patří ke světově nejlehčím firemním notebookům v odpojitelném stylu 2 v 1. Tenké a lehké, ale přitom odolné firemní provedení, životnost baterie 20 hodin, nejnovější výkonná generace procesorů Intel a několik portů.
 
Notebook Panasonic Toughbook CF-XZ6 je ideální pro pracovníky, kteří na cestách potřebují vysoký výkon. Jedno zařízení v sobě snoubí lehkost tabletu a funkčnost notebooku. Ocení jej obchodní zástupci v každém odvětví, zdravotničtí pracovníci, tržní analytici i zaměstnanci vládních agentur.
 
„Rozhodně jde o jedno z nejhezčích firemních zařízení na trhu. Jeho stylový vzhled, supertenké provedení, nadstandardní výkon a výdrž kombinují to nejlepší z řady Panasonic Toughbook v jediném zařízení,“ řekl Jan Kaempfer, generální marketingový ředitel divize Panasonic Computer Product Solutions.
 
Jedná se o čtvrtý model Panasonic Toughbook v řadě odpojitelných zařízení 2 v 1. Křišťálovou čistotu obrazu zajišťuje 12" dotykový displej Quad High Definition (2160x1440) s možností ovládání 10 prsty.
 
Tablet je superlehký, má hmotnost pouhých 640 g, s připojenou klávesnicí jen 1,18 kg. Jeho odolné firemní provedení přináší tradičně nízkou poruchovost a dokáže navíc ustát i pád ze 76 cm.
 
Tablet disponuje čtyřčlánkovým akumulátorem a vydrží až 8 hodin. V oblasti klávesnice se nachází další čtyřčlánková baterie, která umožňuje uživatelskou výměnu za chodu a která vydrží v režimu notebooku až 20 h. Zařízení je vybaveno 8 GB pamětí RAM a 256 GB diskem.
 
Kromě nejnovějšího procesoru Intel Core i5-7300U vPro 7. generace a operačního systému Windows 10 Professional je notebook Toughbook CF-XZ6 vybaven sadou portů, mezi nimiž jsou například LAN, HDMI, USB 3.1 (gen. 1) typ C a USB 3.0. K dispozici je Bluetooth v4.1 a WLAN Intel Dual Band Wireless-AC 8265 s možností 4G LTE. Standardem je webová kamera s podporou Full HD Windows Hello a 8 MP zadní kamera.
 
Mezi příslušenstvím je aktivní stylus, čtyřčlánková baterii pro oblast klávesnice, antireflexní fólie a filtr na displej pro ochranu soukromí.
 
Notebook Panasonic Toughbook CF-XZ6 se standardně dodává s tříletou zárukou. Do prodeje jde v červenci 2017 za cenu 2081 eur bez DPH.
  • Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení
  • Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení
  • Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení
  • Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení
  • Toughbook Panasonic 2 v 1 ve stylovém firemním provedení