auto palace západ přispívá k růstu značek cupra a seat | Autoservis | autoweek.cz

Auto Palace Západ přispívá k růstu značek Cupra a Seat

Auto Palace Západ přispívá k růstu značek Cupra a Seat

27.09.2021 | | Autoservis

V showroomu Auto Palace Západ u pražského letiště čekají na zákazníky atraktivní nové modely značek Cupra a Seat.
Z celkem 366 vozů Cupra, prodaných od ledna do srpna v celé České republice, jich 56 klientům předal nový autorizovaný prodejce značky Cupra a Seat společnost Auto Palace Západ v Tuchoměřicích. Přitom pobočka Auto Palace Západ již vyčerpala aktuální objednávkové kvóty. Její showroom se nachází v těsné blízkosti Letiště Praha. Zákazníci v jeho prostorách kromě exkluzivních modelů Cupra naleznou také kompletní produktovou řadu značky Seat. Ta od ledna do konce srpna 2021 zaznamenala meziroční nárůst o 184 % a celkem 5458 registrací pro značky Seat a Cupra. Seat je devátou nejprodávanější značkou na českém trhu s podílem 3,5 %.
 
Komunikace se zákazníky
Pro ředitele pobočky Auto Palace Západ Karla Zimu je tento pozitivní vývoj důvodem k optimismu: „Jako nový prodejce značek Cupra a Seat stabilizujeme v letošním roce svou pozici, ale do budoucna máme velké ambice a nejpozději od konce příštího roku chceme patřit mezi nejsilnější dealery na českém trhu. Poptávka zákazníků po vozech Cupra překonává všechna naše očekávání.“
 
„Cupra je exkluzivní, progresivní značka založená na emocích. S našimi klienty proto udržujeme velmi těsný kontakt a využíváme k tomu i digitální komunikační kanály včetně sociálních sítí,“ přibližuje recept na úspěch Vilém vedoucí prodeje v pobočce Auto Palace Západ Matyáš. Cupra slaví velké úspěchy například na Instagramu, kde má profil Cupra Official již více než půl milionu sledujících. Zákazníci značky Cupra si zakládají také vlastní profily spojené s jejich vozem Cupra.
 
Nadstandardní služby
Přístup značky Cupra k zákazníkům se zrcadlí rovněž v nadstandardních servisních službách. „Mezi naše exkluzivní služby patří například detailingové mytí. Při něm automobil důkladně, ale šetrně vyčistíme v každém detailu, abychom ho mohli zákazníkovi předat v dokonalé čistotě a lesku,“ popisuje Vilém Matyáš.
 
Úspěšná spolupráce s Autodromem a Polygonem Most pokračuje
Cupra udržuje úzké sepětí se světem motoristického sportu také v České republice a prostřednictvím autorizovaného prodejce Auto Palace Západ udržuje partnerství s Autodromem Most. V letošním roce se tak při závodech na mosteckém okruhu představil divákům model Cupra Formentor jako oficiální Safety Car.
 
Díky partnerství s Autodromem Most mohou všichni majitelé nových vozů Cupra absolvovat zdarma sportovní jízdu po mosteckém okruhu nebo výcvik pro zdokonalování řidičských dovedností při řešení krizových situací na Polygonu Most.