Autoservis | autoweek.cz

Autoservis

 • Příkladný projekt pokračuje: žáci staví pickup

  25. 03. 2019 - Příkladný projekt pokračuje: žáci staví pickup

  Skvělý projekt stavby žákovských automobilů Středního odborného učiliště strojírenského Škoda Auto bude mít další pokračování: 35 budoucích odborníků staví zajímavou studii pickupu na bázi SUV Kodiaq.
 • Porsche ČR startuje projekt nabíjecí infrastruktury MOON

  20. 03. 2019 - Porsche ČR startuje projekt nabíjecí infrastruktury MOON

  Společnost Porsche Česká republika na veletrhu Ampér v Brně představuje v české premiéře svůj projekt MOON, jehož cílem je nabídnout firmám i soukromým zákazníkům komplexní služby a vyspělá zařízení pro nabíjení elektromobilů.

 • Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů

  20. 03. 2019 - Integrovaný trychtýř v uzávěru nádržky ostřikovačů

  Nový Simply Clever prvek výrazně zjednodušuje doplňování kapaliny do ostřikovačů. Víčko nádržky ostřikovačů čelního skla se při otevření automaticky promění v trychtýř. Inovativní řešení bude k dispozici pro všechny modelové řady značky Škoda.

 • Nový konfigurátor vozů Škoda

  20. 03. 2019 - Nový konfigurátor vozů Škoda

  Nový konfigurátor vozu, poprvé použitý u modelu Scala, se nyní rozšiřuje na celou modelovou paletu značky Škoda. Přináší realistickou vizualizaci vozů, možnost zobrazení nabídky skladových vozů k okamžitému odběru, responzivní design a nelineární navigace.
 • Škoda Auto testuje videomapping

  20. 03. 2019 - Škoda Auto testuje videomapping

  Škoda Auto testuje další technologie z oblasti Průmyslu 4.0. Rozšířená realita pomáhá v logistice balení sad dílů MKD pro exportní trhy. Laserové projekce určují správnou polohu dílu na paletě. Texty, obrázky a videa vysvětlují jednotlivé pracovní kroky.


<< < 116 / 118  > >>