Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Škoda předvedla modernizovaný Kodiaq

  13. 04. 2021 - Škoda předvedla modernizovaný Kodiaq

  Pět let po uvedení na trh prošla Škoda Kodiaq oživením vzhledu, přičemž dostala přední část inspirovanou elektrickým SUV Enyaq iV a vrcholný turbodiesel ve verzi RS nahradil motor 2,0 TSI Evo/180 kW (245 k).
 • Škoda Octavia poprvé ve verzi SportLine

  10. 04. 2021 - Škoda Octavia poprvé ve verzi SportLine

  Škoda rozšiřuje verze čtvrté generace modelu Octavia o dynamický SportLine, řadící se mezi výbavu stupně a vrcholnou sportovní verzi RS.
 • Škoda Auto spouští virtuální showroom

  01. 04. 2021 - Škoda Auto spouští virtuální showroom

  Virtuální showroom umožňuje zákazníkům on-line prohlídku modelů Škoda na vysoké úrovni interaktivity. Koncept virtuálního showroomu vyvinul izraelský IT startup Matter.
 • Modernizovaný Kodiaq je na cestě

  31. 03. 2021 - Modernizovaný Kodiaq je na cestě

  Škoda zveřejnila první náčrty modernizované podoby svého velkého SUV Kodiaq. Stylistické změny najdeme na přední i zadní části vozu a novou podobu dostaly přední LED světlomety. Škoda slibuje i modernizaci techniky. Omlazený model Škoda Kodiaq bude oficiálně představen 13. dubna.
 • Škoda iV Charger a Powerpass pro pohodlné nabíjení

  29. 03. 2021 - Škoda iV Charger a Powerpass pro pohodlné nabíjení

  Škoda činí další kroky na cestě k elektromobilitě připravené pro každodenní používání. V rámci svého iV ekosystému nabízí i Chargery pro domácí využití nebo pro provoz ve firmách. Karta Powerpass umožňuje pohodlné nabíjení vozů Škoda iV na cestách.
 • Škoda Auto plánuje investice do elektromobility

  25. 03. 2021 - Škoda Auto plánuje investice do elektromobility

  Škoda Auto prošla loňskou krizí, vyvolanou pandemií koronaviru, relativně úspěšně a dosáhla solidní prodejní i finanční výsledky. V roce 2021 očekává oživení a do následujících let plánuje investice 2,5 miliardy eur, přičemž více než polovina z toho bude směřovat do elektromobility.
 • Největší showroom Škoda na světě

  24. 03. 2021 - Největší showroom Škoda na světě

  Škoda Auto otevřela v Dubaji ve Spojených arabských emirátech svůj největší showroom na světě.
 • Seat chce vyrábět 500 000 elektromobilů ročně

  23. 03. 2021 - Seat chce vyrábět 500 000 elektromobilů ročně

  Seat v rámci strategie Future Fast Forward plánuje v roce 2025 uvést na trh městské vozidlo s elektrickým pohonem, které chce vyrábět ve svém závodě v Martorell u Barcelony - mj. i se značkou Škoda. V oblasti Barcelony hodlá i postavit závod na montáž akumulátorů pro koncern Volkswagen.
 • Škoda představila SUV pro Indii Kushaq

  19. 03. 2021 - Škoda představila SUV pro Indii Kushaq

  Skupina Volkswagen doufá, že s pomocí značky Škoda konečně dosáhne na indickém trhu s vysokým potenciálem konečně úspěch. První krok učiní pomocí SUV Škoda Kushaq v mimořádně náročném segmentu. Jde o první model vyvinutý na základě nové strategie koncernu v Indii.
 • Nová Škoda Fabia v náročných zátěžových testech

  11. 03. 2021 - Nová Škoda Fabia v náročných zátěžových testech

  Inženýři automobilky Škoda završují vývoj čtvrté generace modelu Fabia. Novinka prochází náročnými testy. Simulují různé jízdní situace a realizují důkladné zkoušky vozu. Testují na tajné dráze i za pomoci počítačových simulací bezpečnost jízdy, optimální aerodynamiku a maximální jízdní komfort.


<< < 1 / 220  > >>