Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Naší nejvyšší prioritou je udržet všechny Škodováky na palubě

  06. 04. 2020 - Naší nejvyšší prioritou je udržet všechny Škodováky na palubě

  Generální ředitel společnosti Škoda Auto Bernhard Maier poskytl exkluzivní rozhovor redaktoru magazínu Focus Stefanu Grundhoffovi. Mluvili mimo jiné i o tom, jak automobilka chce překonat krizi bez snižování pracovních míst. Z obsáhlého rozhovoru vybíráme několik zajímavých odpovědí.
 • Herbert Diess věří, že VW utrpí jen malé škody

  31. 03. 2020 - Herbert Diess věří, že VW utrpí jen malé škody

  Generální ředitel společnosti Volkswagen Herbert Diess je v současné koronavirové krizi přesvědčen: „VW může z těžké situace vyjít jen s malými škodami. Závisí to však na délce zastavení výroby.“
 • Škoda Auto se angažuje v boji proti koronaviru

  31. 03. 2020 - Škoda Auto se angažuje v boji proti koronaviru

  Automobilka se angažuje v boji proti koronaviru pod hesly #SKODAAUTOhelps a #SKODAAUTOpomaha. Kromě přímé finanční pomoci sociálním službám zapůjčila více než 200 automobilů dobročinným organizacím, obcím a dobrovolníkům prostřednictvím platformy HoppyGo.
 • První náčrty Škody Scala s otevřenou karoserií

  21. 03. 2020 - První náčrty Škody Scala s otevřenou karoserií

  Žáci Škoda Akademie pracují na sedmém žákovském voze. Ambiciózního projektu se v roce 2020 účastní 20 žáků, kteří se rozhodli, že navrhnou a postaví model s otevřenou karoserií spider na bázi nového kompaktního modelu Škoda Scala.
 • DoDo a Škoda Auto DigiLab budují platformu pro dobrovolníky

  21. 03. 2020 - DoDo a Škoda Auto DigiLab budují platformu pro dobrovolníky

  Startup DoDo spouští logistickou platformu pro sdružování a koordinaci dobrovolníků. Vozový park na platformě HoppyGo propůjčí i iniciativa #SKODAAUTOPomaha. Prvními zapojenými projekty jsou Nesnězeno.cz a eRecept.cz.
 • Škoda Auto uzavřela své závody v ČR

  19. 03. 2020 - Škoda Auto uzavřela své závody v ČR

  Škoda Auto kvůli pandemii koronaviru minimálně na dva týdny uzavřela své výrobní závody v České republice v Mladé Boleslavi, Kvasinách a Vrchlabí. Zaměstnancům od 19. 3. do 29. 3. 2020 během odstávky náleží 70 % jejich průměrného výdělku, v období od 30. 3. do 5. 4. 2020 to bude 75 %.
 • Volkswagen zastaví výrobu v celé Evropě

  17. 03. 2020 - Volkswagen zastaví výrobu v celé Evropě

  Skupina Volkswagen tento týden zastavuje výrobu v závodech v Itálii, Španělsku, Portugalsku a na Slovensku. Nyní vedení koncernu oznámilo, že vzhledem k šíření koronaviru připravuje uzavření zbývajících výrobních závodů po celé Evropě, tedy i závodů Škoda Auto v České republice.
 • Škoda nadále spoléhá na zemní plyn

  16. 03. 2020 - Škoda nadále spoléhá na zemní plyn

  Škoda chce být šetrná k životnímu prostředí za dostupné náklady pro její zákazníky. Proto se i nadále u některých svých modelů spoléhá na zemní plyn, například u nové generace modelu Octavia G-Tec, která bude k dispozici ve druhé polovině roku 2020, a u G-Tec verzí modelů Scala a Kamiq.
 • Škoda Auto otevřela moderní laboratoř na crash-testy

  05. 03. 2020 - Škoda Auto otevřela moderní laboratoř na crash-testy

  Škoda Auto otevřela ve svém testovacím polygonu v Úhelnici u Mladé Boleslavi vysoce moderní laboratoř pro crash-testy. Technické vybavení umožňuje všechny aktuální scénáře crash testů včetně nejnovějších testů EuroNCAP a je připravena také na crash testy elektromobilů.
 • Elektrizující Octavie

  03. 03. 2020 - Elektrizující Octavie

  Poprvé v historii má sportovní verze modelu Octavia značky Škoda plug-in hybridní pohon. Nová Octavia RS iV je dynamická a přitom nízkoemisní. Současně Octavia dostává dva motory e-Tec s mild-hybridní technologií.


<< < 6 / 190  > >>