Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Nissan v ČR pracuje na oživení prodeje

  15. 06. 2021 - Nissan v ČR pracuje na oživení prodeje

  Prodejci Nissanu v České republice neměli v posledních letech moc důvodů ke spokojenosti. Nová dovozní organizace a její nový tým jim nyní konečně nabízejí optimističtější pohled do budoucna.
 • Nissan Qashqai symbolem nové éry

  08. 06. 2021 - Nissan Qashqai symbolem nové éry

  Nový dovozce značky Nissan poprvé představil nový tým současně s uvedením nové generace klíčového modelu Qashqai na český trh. Novinka je lehčí a přináší mnohé technické inovace. Současně zachovává tradiční přednosti tohoto evropského bestselleru značky.
 • Nissan prodal akcie společnosti Daimler

  11. 05. 2021 - Nissan prodal akcie společnosti Daimler

  Společnost Nissan prodala 16,4 milionu akcií německého koncernu Daimler a utržil za ně více než miliardu eur. Společnost Nissan chce peníze investovat do vlastního podnikání.
 • Dacia Spring - třetí revoluce

  19. 03. 2021 - Dacia Spring - třetí revoluce

  Dacia Spring bude bezkonkurenčně nejlevnějším plnohodnotným automobilem s elektrickým pohonem na trhu. Spojuje zkušenosti značky Dacia se stavbou jednoduchých levných aut a aliance Renault-Nissan-Mitsubishi s vývojem a prodejem elektromobilů.
 • Mitsubishi bude pokračovat v Evropě

  11. 03. 2021 - Mitsubishi bude pokračovat v Evropě

  Aliance Renault Nissan informuje o zásadním rozhodnutí týkajícím se pokračování značky Mitsubishi v Evropě. Mitsubishi pro Evropu převezme některé modely Renault.
 • Premiéra elektrifikovaného Nissanu Qashqai

  23. 02. 2021 - Premiéra elektrifikovaného Nissanu Qashqai

  Nissan oživil kompaktní SUV Qashqai. Třetí generace dostala zvětšenou mřížku V-Motion podtrhující celkově robustnější vzhled. S novými možnostmi elektrifikovaného pohonu e-Power zapadá do nové strategie značky.

 • Nissan omezí své působení v Evropě

  04. 01. 2021 - Nissan omezí své působení v Evropě

  Společnost Nissan Motor plánuje dále snížit svou přítomnost v Evropě a přenechat výrobu a část prodeje svých vozů svému aliančnímu partnerovi Renaultu. Omezení činnosti se má týkat především východní Evropy.
 • Praha převzala elektromobily Nissan

  27. 11. 2020 - Praha převzala elektromobily Nissan

  Hlavní město převzalo 13 osobních elektromobilů Nissan Leaf Acenta a jednu sedmimístnou dodávku Nissan e-NV 200 Evalia.
 • Carlos Ghosn: šokující odhalení

  16. 11. 2020 - Carlos Ghosn: šokující odhalení

  Investigativní kniha Carlos Ghosn: Autopsie d’un désastre (Carlos Ghosn: Pitva katastrofy), podložená fakty, čísly a svědectvími, přichází s nekompromisním hodnocením bývalého generálního ředitele Aliance Renault Nissan.
 • Spojení Nissan-Honda - jen těžko k uvěření

  18. 08. 2020 - Spojení Nissan-Honda - jen těžko k uvěření

  Renomovaný deník Financial Times zveřejnil informaci, že se japonští vládní představitelé snažili iniciovat spojení problémové automobilky Nissan s jejím daleko zdravějším konkurentem Hondou. Je těžké si představit, proč by Honda měla mít o takovéto spojení zájem.


<< < 1 / 37  > >>