Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Studie Audi prologue

  20. 11. 2014 - Studie Audi prologue

  Audi zahajuje novou éru designu studií Audi prologue, poprvé předvedenou na autosalonu v Los Angeles.

 • Zájem o ALCAR Hybridní kola roste

  13. 11. 2014 - Zájem o ALCAR Hybridní kola roste

  ALCAR Bohemia v letošní podzimní sezóně zaznamenal velký nárůst poptávky po Hybridních ocelových kolech, která nabízí pro vozidla značek Audi, Seat, Škoda a VW.

 • Budou zákazníci kupovat auta, která EU požaduje?

  27. 10. 2014 - Budou zákazníci kupovat auta, která EU požaduje?

  Generální ředitel automobilky Audi Rupert Stadler tvrdí, že po globální vlně regulací emisí a spotřeby paliva automobilový průmysl potřebuje přestávku. Varuje před nezamýšlenými následky rychlých regulačních změn.

 • Opel Corsa na náměstí a s Claudií Schiffer

  03. 10. 2014 - Opel Corsa na náměstí a s Claudií Schiffer

  Opel v Paříži představil veřejnosti novou generaci modelu Corsa - nejprve v předvečer zahájení autosalonu na Place de la Corsa a poté při autosalonu s německou modelkou Claudií Schiffer.

 • Také Audi jezdí na CNG

  01. 09. 2014 - Také Audi jezdí na CNG

  Audi A3 Sportback g-tron kombinuje hospodárnost a technicky vyspělá řešení v oblastech jízdní dynamiky, komfortu, bezpečnosti a užitných vlastností. Cena Audi na stlačený zemní plyn začíná na 669 900 Kč.

 • EU zpochybňuje čínské protikartelové kroky

  15. 08. 2014 - EU zpochybňuje čínské protikartelové kroky

  Automobilky Audi, BMW a Mercedes-Benz společně snižují ceny, aby uklidnily čínské regulátory pokutující nepřiměřeně vysoké ceny nových automobilů i náhradních dílů. Pod tlak se dostal i čínský partner General Motors Shanghai GM.

 • Nová dimenze zvuku v Audi TT

  07. 08. 2014 - Nová dimenze zvuku v Audi TT

  Pro nové kupé Audi TT  se dodává audiosystém Bang&Olufsen Sound System s 12 reproduktory a inovativní technologií Symphoria vytvářející trojrozměrný zvuk.

 • Audi slaví dvojí jubileum

  28. 07. 2014 - Audi slaví dvojí jubileum

  Audi vyrobilo šestimiliontý vůz s pohonem quattro - téměř každé druhé Audi je vybaveno technologií quattro.  Audi současně slaví i 25. narozeniny technologie TDI - dvě pětiny vozů značky používají tento typ pohonné jednotky.

 • TPCA oznámila auditované výsledky hospodaření

  19. 06. 2014 - TPCA oznámila auditované výsledky hospodaření

  Kolínská automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën oznámila auditované výsledky hospodaření. Tržby TPCA činily v roce 2013 29,8 miliardy korun, zisk před zdaněním byl 278,1 milionů Kč. 

 • Modernizované Audi A7 Sportback

  02. 06. 2014 - Modernizované Audi A7 Sportback

  Světovou premiéru mělo na autosalonu AMI v Lipsku modernizované Audi A7 Sportback. Kombinuje sportovní charakter kupé s komfortem sedanu a funkčními přednostmi verzí Avant. Přichází s novou nabídkou motorů a převodovek, novými světlomety a novými infosystémy.


<< < 15 / 47  > >>