Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Audi allroad shooting brake: TT v podobě crossoveru

  15. 01. 2014 - Audi allroad shooting brake: TT v podobě crossoveru

  Dvoumístný crossover Audi allroad shooting brake se představil na autosalonu v Detroitu. Používá hybridní pohon e-tron quattro. Jde o crossover podobného ražení jako malý sportovní model TT, z něhož převzal i tzv. virtuální kokpit.

 • Koncept Audi svítí laserem

  10. 01. 2014 - Koncept Audi svítí laserem

  Audi na veletrhu CES 2014 v Las Vegas představilo studii Sport quattro laserlight concept s laserovými světlomety. Navíc předvedlo virtuální kokpit a nový intuitivní ovládací systém MMI pro nové generace modelů TT a Q7.

 • Kabriolet, který nemá konkurenta

  02. 01. 2014 - Kabriolet, který nemá konkurenta

  Opel Cascada BiTurbo CDTi je s délkou 4,7 m unikátním modelem na evropském trhu nemajícím žádného konkurenta. Jde o vůz srovnatelný jen s prémiovými modely, jako je především Audi A5 Cabrio. 

 • 150 vozů Audi A6 pro Tick Tack

  01. 12. 2013 - 150 vozů Audi A6 pro Tick Tack

  Holding Student Agency rozšiřuje své podnikání do segmentu taxislužby prostřednictvím vlastní společnosti Tick Tack. Nový trend: mobilita s příjemnými emocemi.

 • Nové Audi A8 přijíždí

  19. 11. 2013 - Nové Audi A8 přijíždí

  Nový vedoucí divize Audi Thomas Otter v reprezentační prodejně Porsche ČR oficiálně uvedl na český trh výrazně modernizovanou modelovou řadu A8. 

 • Hyundai Genesis v předpremiéře

  29. 10. 2013 - Hyundai Genesis v předpremiéře

  V předpremiéře byl představen nový sedan Hyundai Genesis s pohonem zadních kol i všech kol HTRAC. Jde o další krok ve snaze korejské značky postavit se Audi, BMW a Mercedesu.

 • Audi nanuk quattro concept

  20. 10. 2013 - Audi nanuk quattro concept

  Audi na IAA ve Frankfurtu nad Mohanem předvedlo koncept crossoveru nanuk quattro concept spojující schopnosti vysocevýkonného sportovního vozu s  pohonem všech kol quattro s mimořádnou hospodárností.

 • Audi Sport quattro concept

  05. 09. 2013 - Audi Sport quattro concept

  Audi na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem oslaví 30. výročí modelu Sport quattro stejnojmenným konceptem s karoserií kupé a hybridním pohonem s možností vnějšího dobíjení. 

 • Audi se podílelo na zkušebním provozu sim

  27. 08. 2013 - Audi se podílelo na zkušebním provozu sim

  V rámci testování bezpečné a inteligentní mobility Audi získalo nové poznatky v oblasti komunikace Car-to-X. Síťové propojení skýtá velký potenciál pro zvyšování hospodárnosti, komfortu a bezpečnosti.

 • Modernizované Audi A8

  21. 08. 2013 - Modernizované Audi A8

  Audi představuje rozsáhlou modernizaci reprezentačního modelu A8. Motory jsou výkonnější a úspornější. Vůz používá nové asistenční systémy a inovativní světlomety Matrix LED.


<< < 16 / 46  > >>