Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Audi A3 Sportback do prodeje

  28. 02. 2013 - Audi A3 Sportback do prodeje

  Třetí generace vozu Audi A3 Sportback, další vůz na modulové platformě MQB, přichází na český trh s agresivní cenovou nabídkou. Audi A3 Sportback Start edition ve výbavě Attraction s motorem 1,4 TFSI lze získat již za 499 900 Kč.

 • Audi zaútočilo na Qoros

  21. 02. 2013 - Audi zaútočilo na Qoros

  Qoros slibuje být prvním projektem s podílem čínské automobilky, jenž by se měl v Evropě brát vážně. Audi na něj zaútočilo zákazem typového označení GQ3 pro jeho kompaktní sedan uváděný jako konkurent Škody Rapid. Audi tím ale riskuje mnohem víc, než může získat.

 • INTERACTION opět nejúspěšnějším distributorem produktů 3M

  11. 02. 2013 - INTERACTION opět nejúspěšnějším distributorem produktů 3M

   

  Společnost Interaction s.r.o. je na českém trhu předním dodavatelem lakovacích materiálů, příslušenství a kompletního vybavení lakoven. Zabývá se, projekční, servisní a školicí činností, audity provozů a poradenstvím v jejich řízení.

 • Porsche Česká republika s historickým rekordem

  11. 01. 2013 - Porsche Česká republika s historickým rekordem

  Společnost Porsche Česká republika, importér osobních a užitkových vozů značek Volkswagen, Audi a Seat, v roce 2012 dosáhla nejlepších výsledků od svého založení v roce 1991. Značka Volkswagen je jedničkou i mezi dovozci osobních aut a Volkswagen Užitkové vozy mezi LUV.

 • Audi na veletrhu spotřební elektroniky CES 2013

  09. 01. 2013 - Audi na veletrhu spotřební elektroniky CES 2013

  Audi představuje novinky v oblasti informačních a zábavních systémů i osvětlovací techniky, propojení vozu s okolím v rámci technologie Audi connect. Autonomní jízda se podle vývojářů Audi stane realitou již na konci desetiletí.

 • Audi staví závod na výrobu ekologického paliva

  07. 01. 2013 - Audi staví závod na výrobu ekologického paliva

  Projekt Audi e-gas je milníkem pro trvale udržitelnou mobilitu. Výroba plynu e-gas v pokrokovém závodě na výrobu plynu z elektrické energie v severoněmeckém Emslandu má začít na jaře 2013.

 • Lexus GS 450h F SPORT – emotivní sportovní sedan

  05. 01. 2013 - Lexus GS 450h F SPORT – emotivní sportovní sedan

  Loňská novinka značky Lexus patří mezi automobily, které se v prémiovém segmentu vyšší třídy poměřují s vozy renomovaných firem BMW, Mercedes-Benz či Audi.

 • Anna Gruberová ředitelkou Audi

  13. 12. 2012 - Anna Gruberová ředitelkou Audi

  Ředitelkou divize Audi společnosti Porsche Česká republika, největšího importéra nových vozů do ČR, byla s účinností od 1. ledna 2013 jmenována Anna Gruberová. Stane se tak první ženou ve vedení koncernových značek, dovážených společností Porsche Česká republika.

 • Import Volkswagen Group mění jméno na Porsche Česká republika

  01. 08. 2012 - Import Volkswagen Group mění jméno na Porsche Česká republika

  Import Volkswagen Group s.r.o., dovozce automobilů značek Volkswagen, Audi a SEAT do České republiky, se od 1. srpna 2012 jmenuje Porsche Česká republika s.r.o.

 • Nový Multivan Business

  05. 05. 2012 - Nový Multivan Business

  Volkswagen uvádí na český trh unikátní mobilní konferenční místnost a komfortní cestovní vůz - business lounge na kolech s originálním luxusním interiérem, připojením k internetu i na cestách a zvukovou aparaturou Dynaudio.


<< < 18 / 46  > >>