Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Průšvih GM stále větší

  29. 03. 2014 - Průšvih GM stále větší

  GM rozšířilo svolávací akci kvůli problémům se spínacími skříňkami zapalování o další téměř milion vozidel. Navíc vydalo svým prodejcům v USA pokyn zastavit prodej nejoblíbenější verzi svého nejprodávanějšího osobního vozu Chevrolet Cruze. 

 • Chevrolet Cruze SW 2.0 VCDi LTZ – pohodový rodinný vůz

  15. 11. 2012 - Chevrolet Cruze SW 2.0 VCDi LTZ – pohodový rodinný vůz

  Nové kombi modelové řady Cruze nabízí ve své třídě kvalitně zpracovaný a prostorný interiér a s dvoulitrovým turbodieselem i velmi hospodárný provoz.

 • Nejen rodinná volba: Chevrolet Cruze Station Wagon

  12. 07. 2012 - Nejen rodinná volba: Chevrolet Cruze Station Wagon

  Chevrolet uvádí třetí, pro evropské trhy zřejmě nejpřitažlivější karosářskou verzi svého globálního bestselleru Cruze - kombi Station Wagon. Spolu s ním nabídku rozšiřují i nové motory - zážehový 1,4 Turbo a turbodiesel 1,7 l - a navíc ještě infotainment Chevrolet MyLink.

 • Chevrolet předvedl modernizovaný Cruze

  31. 05. 2012 - Chevrolet předvedl modernizovaný Cruze

  Na autosalonu v jihokorejském Busanu předvedl Chevrolet sedan a hatchback Cruze pro modelový rok 2013 s drobnými vylepšeními vzhledu. Je pravděpodobné, že se Chevrolet Cruze v této podobě objeví i v Evropě.

 • Cruze station wagon vede další útok Chevroletu

  09. 02. 2012 - Cruze station wagon vede další útok Chevroletu

  Chevrolet po loňských sedmi premiérách pokračuje v modelové ofenzivě. Jako třetí verze nejpopulárnějšího modelu značky se představí kombi Cruze station wagon spolu s velkým sedanem Malibu. Náznak budoucího vývoje ukazují tři koncepty Code 130R, Tru 140S a MPV.

 • General Motors počítá s nižší výrobou v Polsku

  31. 01. 2012 - General Motors počítá s nižší výrobou v Polsku

  Automobilka General Motors Manufacturing Poland (GMMP), která v polských Gliwicích vyrábí tři verze Opelu Astra, počítá pro letošní rok s nižší výrobou. Rozhodnutí o případné výrobě Chevroletu Cruze ještě nepadlo.

 • MotorTrend 6/2011

  25. 11. 2011 - MotorTrend 6/2011

  Témata: Audi Q3, Chevrolet Cruze HB, Jaguar XJ Supersport, Kia Rio, Peugeot i0n, Škoda MissionL a Rapid, VW Beetle, Range Rover Evoque v Liverpoolu, International Le Mans Cup, kola Alcar, zimní pneumatiky Nokian a Goodyear.
 • Socha pro rodné město Louise Chevroleta

  03. 11. 2011 - Socha pro rodné město Louise Chevroleta

  V rodném městě spoluzakladatele automobilky Chevrolet v La Chaux-de-Fonds bude vytvořena socha Louise Chevroleta. Speciálním dárkem k oslavám sta let Chevroletu se stal prodej miliontého vozu Cruze, uvedeného do prodeje v roce 2009.

 • Chevrolet Cruze HB5 vybočuje z řady

  05. 09. 2011 - Chevrolet Cruze HB5 vybočuje z řady

  Chevrolet s kompaktním modelem Cruze trefil do černého. Atraktivní auto pro běžné zákazníky uspělo po celém světě. S pětidveřovou karoserií se množství jeho potenciálních kupujících ještě dále rozšíří.

 • Chevrolet Cruze hatchback - světová premiéra v Ženevě

  01. 02. 2011 - Chevrolet Cruze hatchback - světová premiéra v Ženevě

  Nový hatchback staví na úspěchu sedanu Chevroletu Cruze a má upevnit postavení značky Chevrolet v Evropě mezi nejprodávanějšími modely. Jde o jednu ze sedmi novinek v roce stého výročí Chevroletu.


<< < 1 / 4  > >>