Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Šéf ACEA Michael Manley se obrací na politiky EU

  21. 10. 2020 - Šéf ACEA Michael Manley se obrací na politiky EU

  President Evropské asociace výrobců automobilů ACEA a generálního ředitele společnosti Fiat Chrysler Automobiles (FCA) Michael Manley se ve videozáznamu vyjádřil k dopadu COVID-19 na automobilový průmysl v EU.
 • PSA skončí s prodejem miniaut z TPCA

  16. 10. 2020 - PSA skončí s prodejem miniaut z TPCA

  PSA končí s výrobou městských miniautomobilů Peugeot 108 a Citroën C1. Podle zdrojů agentury Reuters Francouzi opouštějí stále více nerentabilní segment, protože zahájili strategickou revizi výrobního programu před plánovanou fúzí s Fiat Chrysler.
 • FCA a PSA posilují finanční strukturu skupiny Stellantis

  16. 09. 2020 - FCA a PSA posilují finanční strukturu skupiny Stellantis

  Fiat Chrysler Automobiles a Skupina PSA upravily svou dohodu o sloučení tak, aby se posílila finanční struktura skupiny Stellantis při jejím startu.
 • Ram utržený ze řetězu

  18. 08. 2020 - Ram utržený ze řetězu

  Fiat Chrysler představil pick-up Ram 1500 TRX pro modelový rok 2021, který označuje jako „vrcholného predátora ve světě užitkových vozidel.“ S motorem SRT Hellcat opravdu skoro budí strach.
 • Fiat Chrysler a PSA po fúzi vytvoří Stellantis

  17. 07. 2020 - Fiat Chrysler a PSA po fúzi vytvoří Stellantis

  Spojená společnost, která vznikne sloučením italsko-americké Fiat Chrysler Automobiles a francouzské Peugeot PSA, se bude jmenovat Stellantis.
 • Chlapská auta žijí - se značkou Dodge SRT

  11. 07. 2020 - Chlapská auta žijí - se značkou Dodge SRT

  Přestože se italsko-americká společnost Fiat Chrysler už brzy spojí s francouzskou skupinou PSA a v Evropě hledá cestu k intenzivní elektrifikaci své produkce, dokáže stále ještě být i plnokrevným Američanem - jakmile se značce Dodge trochu uvolní otěže aby po svém oslavila Den nezávislosti.
 • Megafúze narazila na Evropskou komisi

  18. 06. 2020 - Megafúze narazila na Evropskou komisi

  Dohodnutá fúze skupiny PSA a koncernu Fiat Chrysler Automobiles získalo zelenou ve Spojených státech, Číně, Japonsku a Rusku. Evropská komise ovšem vyjádřila znepokojení, že spojení Fiatu a PSA může v Evropské unii narušit konkurenci výší podílu v segmentu lehkých užitkových vozidel.
 • Oznámení PSA a FCA

  15. 05. 2020 - Oznámení PSA a FCA

  Představenstvo společnosti Fiat Chrysler Automobiles NV (FCA) a správní rada společnosti Peugeot S.A. (Skupina PSA) rozhodly, že ani jedna ze společností nebude v roce 2020 vyplácet dividendy za rok 2019. Tato rozhodnutí byla přijata v souvislosti s dopadem současné krize v důsledku COVID-19.
 • Když má designér dlouhou chvíli

  26. 03. 2020 - Když má designér dlouhou chvíli

  Koronavirus způsobil, že se práci z domova musejí věnovat i designéři. Hlavní designér společnosti Fiat Chrysler Ralph Gilles se rozhodl podělit o to, co nyní dělá, a prostřednictvím Instagramu naznačil podobu připravovaného vozu Dodge - snad nástupce modelu Charger nebo Challenger.
 • Nová generace Fiat 500 - retro na druhou

  06. 03. 2020 - Nová generace Fiat 500 - retro na druhou

  Fiat ukázal novou generaci modelu 500. Zběžný pohled vyvolává dojem, že se moc nezměnil. Malé auto si uchovává základní design současné generace a současně je i věrné originálu z 50. let. Současně ale směřuje do budoucnosti, protože jde o čistě elektricky poháněné auto.


<< < 2 / 31  > >>