Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Fúze z rozumu

  27. 05. 2019 - Fúze z rozumu

  Fiat Chrysler a Renault pokračují v jednání o spojení, které by jim mělo pomoci řešit akutní problémy, kterým čelí automobilový průmysl. Fiat Chrysler oficiálně nabídl spojení Skupině Renault a ta potvrdila, že se nabídkou se zájmem zabývá.
 • Renault jedná s FCA o spojení

  27. 05. 2019 - Renault jedná s FCA o spojení

  V pondělí 27. 5. v 8 hodin ráno se sejde vedení Skupiny Renault aby jednalo o možnosti spojení s koncernem Fiat Chrysler. Během neděle přicházely z různých zdrojů informace, že už byla dosažena předběžná dohoda a nyní je potřeba jen její formální schválení.
 • Nové verze Fiatu 500 Star a Rockstar

  15. 05. 2019 - Nové verze Fiatu 500 Star a Rockstar

  Fiat inovuje svůj malý bestseller pro modelový rok 2020. Novinkou jsou modelové varianty Star a Rockstar určené zejména pro náročné mladé zákazníky. Ve výbavě je centrální 7“ TFT displej.
 • Radši pokutu než investice do elektromobility

  11. 03. 2019 - Radši pokutu než investice do elektromobility

  Zatímco téměř všichni výrobci tváří v tvář zpřísňujícím se požadavkům na emise CO2 v EU představují stále další elektricky poháněná vozidla, šéf Fiat-Chrysler Mike Manley v Ženevě ohlásil jiné řešení - cestu s nejmenšími náklady. Je při tom otevřený novým partnerstvím.
 • Studie nízkorozpočtového elektromobilu Fiat

  11. 03. 2019 - Studie nízkorozpočtového elektromobilu Fiat

  Fiat Concept Centoventi v Ženevě bojuje o pozornost s elektricky poháněnými supersporty s výkony jak u lokomotivy. Přitom jde o jeden z nejslibnějších konceptů reprezentujících po mnoha letech italskou automobilku způsobem, který jí kdysi přinášel úspěchy - demokratizací mobility pro všechny.
 • Fiat Chrysler a PSA rozšiřují spolupráci

  18. 02. 2019 - Fiat Chrysler a PSA rozšiřují spolupráci

  FCA Italia a skupina PSA podepsaly smlouvu o prodloužení jejich již čtyřicetiletého úspěšného partnerství v oblasti lehkých užitkových vozů (LUV) do roku 2023. Velká LUV obou koncernů se tedy i nadále budou společně vyrábět v Itálii v závodě Sevelsud.
 • Fiat uvádí nové verze modelu Tipo

  22. 01. 2019 - Fiat uvádí nové verze modelu Tipo

  Modelová řada Tipo nově zahrnuje kromě základních výbav Tipo, Plus a Lounge také speciální výbavy Street, Mirror, S-Design a Sport.
 • Doprava osob ve sportovním stylu

  16. 12. 2018 - Doprava osob ve sportovním stylu

  Věhlasná tuningová firma Irmscher ve spolupráci s Fiat Professional připravila speciální vozidlo pro komfortní dopravu osob Fiat Talento Shuttle by Irmscher.
 • Nové motory pro Fiat 500X

  03. 09. 2018 - Nové motory pro Fiat 500X

  Malý crossover Fiat 500X je blízce spřízněný s Jeepem Renegade. Je proto logické, že modernizace a nové motory, nedávno představené u Renegade, se objevují také u Fiatu.
 • Punto addio

  07. 08. 2018 - Punto addio

  V továrně Melfi na jihu Itálie po 25 letech skončila bez nástupce výroba vozu Fiatu Punto.


<< < 4 / 31  > >>