Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Fiat Panda Natural Power

  20. 03. 2017 - Fiat Panda Natural Power

  Udržitelnou mobilitu v podání Fiatu na autosalonu v Ženevě reprezentuje Panda Natural Power. Fiat za svůj CNG program získal ocenění EcoBest 2013. V rámci tohoto programu od roku 2006 vzniklo mj. i 300 000 vozů Fiat Panda Natural Power.
 • VW a FCA? Asi jsem špatně rozuměl

  17. 03. 2017 - VW a FCA? Asi jsem špatně rozuměl

  Na výroční konferenci koncernu Volkswagen generální ředitel VW AG Matthias Müller rozsáhle nastínil budoucí cíle společnosti.  O možnosti spojení s Fiat Chrysler mluvil zcela jasně. Z našich médií se ale dozvídám něco úplně jiného. Zřejmě jsem poslouchal jiného Müllera.
 • Fiat Tipo Kombi do prodeje

  24. 02. 2017 - Fiat Tipo Kombi do prodeje

  Fiat uvedl na český trh po sedanu a pětidveřovém hatchbacku i třetí karosářskou verzi modelové řady Tipo.
 • Alfa Romeo Giulia Sport Wagon nebude

  11. 02. 2017 - Alfa Romeo Giulia Sport Wagon nebude

  Šéf Fiat Chrysler Automobiles pro region EMEA Carlos Altavilla zarmoutil fanoušky milánské značky. Oficiálně totiž ohlásil, že se verze kombi odvozená z nového modelu Giulia nebude vyrábět.
 • EPA obvinila Fiat Chrysler z podvádění při měření emisí

  13. 01. 2017 - EPA obvinila Fiat Chrysler z podvádění při měření emisí

  Americká agentura pro životní prostředí EPA obvinila společnost Fiat Chrysler Automobile z instalace softwaru ovlivňujícího měření emisí u zážehových motorů ve 104 828 vozidlech značek Ram a Jeep, čímž porušila zákon o ochraně ovzduší.
 • Autonomní budoucnost podle Chrysleru

  04. 01. 2017 - Autonomní budoucnost podle Chrysleru

  Nikoliv minivan s elektrickým pohonem, ale překvapivý koncept autonomního vozidla samozřejmě s elektrickým pohonem a futuristickým interiérem Chrysler Portal je v centru pozornosti expozice Fiat Chrysler Automobile na výstavě CES v Las Vegas.
 • V Detroitu se představí autonomní hybrid Waymo

  27. 12. 2016 - V Detroitu se představí autonomní hybrid Waymo

  Značka Waymo, vytvořená společností Google, v lednu na autosalonu v Detroitu představí vozidlo s autonomním řízením, jehož základem je hybridní verze Chrysleru Pacifica. Je to klíčový vůz pro Fiat Chrysler Automobil, která se díky němu dostane do čela vývoje autonomních vozidel.
 • Projekt autonomního vozidla Google se přejmenoval na Waymo

  14. 12. 2016 - Projekt autonomního vozidla Google se přejmenoval na Waymo

  Google od roku 2009 usilovně pracuje na vývoji autonomních automobilů. Jeho vozidla už najezdila 3,7 milionu km bez řidiče. Nyní tento projekt dostal nové jméno Waymo. Vrámci tohoto projektu bude rozvíjena i spolupráce s Fiat Chrysler Automobiles na službě sdílení vozidel.
 • Fiat Tipo Kombi

  04. 10. 2016 - Fiat Tipo Kombi

  Osobitost, jednoduchost a funkčnost kombinovaná s bezkonkurenční hodnotou jsou vlastnosti, které k vítězství Fiatu Tipo v prestižní anketě AutoBest a ocenění Nejlepší koupě roku 2016. Řadu Tipo po sedanu a hatchbacku doplňuje verze kombi.
 • Fiat Tipo už i jako hatchback

  13. 07. 2016 - Fiat Tipo už i jako hatchback

  Fiat rozšiřuje nabídku modelu Tipo. Ke čtyřdveřovému sedanu, vítězi prestižní ankety AutoBest 2016, se připojuje pětidveřový hatchback. Fiat přichází rovnou s velmi bohatě vybavenou verzí, takže cenová nabídka začíná na 467 500 Kč s pětiletou zárukou. Kombi přijde během několika měsíců.


<< < 6 / 31  > >>