Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Trefa do černého

  05. 07. 2015 - Trefa do černého

  Nová Škoda Superb Combi je automobilem, který zcela jistě osloví soukromou i firemní klientelu po celé Evropě. Na českém trhu se tato novinka objeví v druhé polovině září.

 • O růst registrací osobních aut se starají jen firmy

  04. 07. 2015 - O růst registrací osobních aut se starají jen firmy

  Červen byl z hlediska registrací nových osobních aut historicky nejúspěšnějším měsícem a první pololetí 2015 skončilo rekordním počtem registrací 113 261 nových osobních automobilů. Jenže soukromníci si pořídili o 37 % aut méně než v roce 2009!
 • Německé automobilky pro Grexit?

  03. 07. 2015 - Německé automobilky pro Grexit?

  Podle informací Automotive News Europe lobbyistická organizace německých automobilek VDA prosazuje u německé vlády odchod Řecka z eurozóny v zájmu stabilizace trhu.
 • Jiný přístup k prodeji automobilů

  01. 07. 2015 - Jiný přístup k prodeji automobilů

  Obsazování míst u prodejců automobilů: přednost mají nezkušení. Tvrdí to ředitelka dealerství Hondy z Ohia Jessica Germainová v rozhovoru pro WardsAuto. Podle ní je tradiční přístup prodejců právě tím, na co si zákazníci nejvíc stěžují.
 • Škoda Auto SOU strojírenské má 209 nových absolventů

  30. 06. 2015 - Škoda Auto SOU strojírenské má 209 nových absolventů

  Nabídka práce ve společnosti Škoda Auto pro úspěšné absolventy Škoda Auto Střední ho odborného učiliště strojírenského - většina z nich nastoupí přímo do firmy, 24 mladých lidí bude pokračovat ve studiu na technických vysokých školách nebo na Škoda Auto Vysoké škole.
 • DKV nečeká výraznější letní růst cen pohonných hmot

  29. 06. 2015 - DKV nečeká výraznější letní růst cen pohonných hmot

  DKV Euro Service, přední evropský poskytovatel služeb pro dopravce, očekává v letních měsících tohoto roku stagnaci nebo jen mírné zvýšení cen pohonných hmot.
 • Unikátní služba českých pojišťoven

  27. 06. 2015 - Unikátní služba českých pojišťoven

  Čeští motoristé mohou v případě nehody nebo poruchy využívat unikátní jednotnou Linku pomoci řidičům 1224. Nezáleží na tom, u které pojišťovny mají sjednané povinné ručení nebo havarijní pojištění, Linka pomoci řidičům zajistí asistenci nebo odtah pro všechny motoristy v rozsahu sjednaném v pojištění.
 • Porsche kupuje divizi obráběcích strojů firmy Kuka

  24. 06. 2015 - Porsche kupuje divizi obráběcích strojů firmy Kuka

  Porsche koupilo divizi obráběcích nástrojů od výrobce průmyslových robotů Kuka Systems, aby zvýšilo výrobu sportovních vozů při stále rozsáhlejším používání odlehčených materiálů.
 • Párty elektrododávka Nissan Part e-Van

  24. 06. 2015 - Párty elektrododávka Nissan Part e-Van

  Nissan proměnil elektromobil e-NV200 na party dodávku PART e-VAN. Mezi hlavní prvky tohoto unikátního vozidla patří disko koule se solárními články, které napájejí některé z komponent dodávky.
 • S CNG na dovolenou

  22. 06. 2015 - S CNG na dovolenou

  Díky stále rostoucímu počtu vozidel na stlačený zemní plyn (CNG) se mnoho motoristů připravuje odjet na dovolenou právě automobilem na tento pohon. E.on informuje, jaká je situace v okolních zemích, pokud jde o možnosti tankování CNG a upozorňuje na co si dát pozor.


<< < 189 / 501  > >>