Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Mercedes-Benz Marco Polo a Marco Polo Activity

  19. 05. 2015 - Mercedes-Benz Marco Polo a Marco Polo Activity

  Mercedes-Benz uvádí do segmentu cestovních a obytných vozidel pro volný čas nové modely Marco Polo a Marco Polo Activity. Oba jsou vhodné jak pro cestování na dlouhé vzdálenosti, tak i pro každodenní provoz.
 • Nehody aut bez řidiče

  18. 05. 2015 - Nehody aut bez řidiče

  Už čtyři ze 48 autonomně ovládaných vozidel s povolením k provozu v Kalifornii byly účastníky několika dopravních nehod. Google dokonce přiznává 11 nehod svých autonomních vozidel v rámci výzkumného programu. Nikdy ale nebyla nehoda způsobena systémem autonomního řízení.
 • Slavnostní vyhlášení grantů TPCA pro Kolínsko

  18. 05. 2015 - Slavnostní vyhlášení grantů TPCA pro Kolínsko

  V divadelním klubu Scapino byly slavnostně představeny projekty, které v letošním roce podpoří automobilka TPCA Toyota Peugeot Citroën ze svého grantového programu TPCA pro Kolínsko. Čtyři miliony korun budou rozděleny mezi 13 projektů pro rozvoj Kolínska.
 • MOL vstupuje na český trh s prvními čerpacími stanicemi

  07. 05. 2015 - MOL vstupuje na český trh s prvními čerpacími stanicemi

  Značka MOL, která je významně zastoupena v zemích střední a východní Evropy, vstupuje na český trh. První čerpací stanice v barvách MOL už jsou v Praze na Barrandově a Horních Počernicích, v Kutné Hoře a v Mostu. Do konce roku bude na českém trhu zhruba 80 čerpacích stanic značky MOL.
 • Palivo budoucnosti Audi e-diesel

  06. 05. 2015 - Palivo budoucnosti Audi e-diesel

  Výzkumný závod Sunfire v Drážďanech vyrobil první litry velmi kvalitní nafty Audi e-diesel nezávislé na ropě. Syntetická nafta e-diesel je z vody, CO2 a ekologické elektrické energie.
 • KTN naznačuje jaký bude nový Opel Astra

  06. 05. 2015 - KTN naznačuje jaký bude nový Opel Astra

  Předseda představenstva Opel Group Dr. Karl-Thomas Neumann přibližuje novou generaci modelu Opel Astra jako hospodárný, lehký a prostorný automobil. Novinka je postavena na nové flexibilní platformě GM D2XX. Premiéru bude mít v září na autosalonu ve Frankfurtu.
 • Oldtimer číslo 4 2015

  04. 05. 2015 - Oldtimer číslo 4 2015

  Vyšlo nové číslo magazínu pro znalce a milovníky historických vozidel. Hlavním tématem je připomínka soutěžního vozu Škoda 120 S a poodhalení pozadí jak zahynul Josef Brázdil na Masarykově okruhu roku 1934. Nechybí ani přehled veteránských klubů v ČR a řádková inzerce.
 • Pickup Škoda FUNstar na bázi modelu Fabia

  29. 04. 2015 - Pickup Škoda FUNstar na bázi modelu Fabia

  Koncept, který pobaví: nekonvenční pickup Škoda FUNstar staví 23 žáků Středního odborného učiliště strojírenského Škoda Auto. Projekt vozu vzniká v těsné spolupráci se Škoda Designem a oddělením Výroby. Premiéra se odehraje v polovině května u rakouského jezera Wörthersee.
 • V Berlíně se otevírá Volkswagen Group Forum Drive

  29. 04. 2015 - V Berlíně se otevírá Volkswagen Group Forum Drive

  Velkorysý prostor se špičkovým technickým vybavením pro setkávání se s mobilitou v hlavním městě Německa umožní prezentaci všech 12 značek skupiny Volkswagen pod jednou střechou.
 • EU snižuje povinné přimíchávání, co na to Česká republika?

  27. 04. 2015 - EU snižuje povinné přimíchávání, co na to Česká republika?

  V Konferenčním centru Hotelu Grandior Prague konference s názvem Soumrak biopaliv - EU snižuje povinné přimíchávání, co na to Česká republika. Odborníci i laická veřejnost diskutovali o významu biopaliv pro nás, běžné občany.


<< < 191 / 501  > >>