Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Český automobilový trh 2009

  11. 01. 2010 - Český automobilový trh 2009

  Vývoj prvních registrací nových osobních automobilů na českém trhu v roce 2009 se na první pohled vymyká situaci jinde v Evropě.
 • Ze Saturnu ke Smartu

  09. 01. 2010 - Ze Saturnu ke Smartu

  Jill Lajdziaková se jako generální ředitelka automobilky Saturn stala jednou z nejrespektovanějších manažerek v automobilovém průmyslu. Jenže vloni vedení GM značku Saturn zrušilo.
 • Zpomalovací prahy jinak

  09. 01. 2010 - Zpomalovací prahy jinak

  Internetový magazín Yanko Design, publikující nová nekonvenční designérská řešení z nejrůznějších odvětví, představil zcela nový typ zpomalovacích prahů.
 • Chevrolet Aveo RS: příjemné překvapení

  09. 01. 2010 - Chevrolet Aveo RS: příjemné překvapení

  Chevrolet v Detroitu předvede koncept sportovního hatchbacku postavený na bázi připravované nové generace modelu Aveo, která se představí v roce 2012. Jeho agresivní vzhled je velmi sympatický.
 • Tata Nano pro Ní

  07. 01. 2010 - Tata Nano pro Ní

  Indická automobilka Tata Motors předvedla na autosalonu v Dillí dvě speciální verze LX nejlevnějšího automobilu světa Nano. Jedna je určena pro Ní a druhá pro Něj.
 • Informace o činnosti SDA v roce 2009

  07. 01. 2010 - Informace o činnosti SDA v roce 2009

  Činnost Svazu dovozců automobilů a zejména jeho členů výrazně ovlivnila probíhající hospodářská recese. Prodej nových silničních motorových vozidel se vyvíjel rozdílně v různých kategoriích.
 • Nový kabriolet Mercedes-Benz třídy E

  05. 01. 2010 - Nový kabriolet Mercedes-Benz třídy E

  Novinka stuttgartské automobilky, jejíž prodej začíná druhý lednový týden, nabízí sedm motorových verzí a konstrukčně propracovanou plátěnou střechu se systémem AIRCAP®,  zaručujícím vozu komfortní celoroční provoz.
 • Melkus RS - vzpomínka na Dederonii

  05. 01. 2010 - Melkus RS - vzpomínka na Dederonii

  Východní Němci stále častěji propadají Ostalgii. Senzací posledních měsíců je nejen naděje na návrat Trabantu, ale i plastové bomby z východu - vozu Melkus RS. Ten druhý se zdá být mnohem reálnější.
 • Předběžné hodnocení „šrotovného“ v Evropě je pozitivní

  03. 01. 2010 - Předběžné hodnocení „šrotovného“ v Evropě je pozitivní

  Evropská asociace automobilových výrobců ACEA zaslala svým členům a národním asociacím automobilového průmyslu podklady, ve kterých jsou popsány předběžné výsledky opatření k obnově vozového parku (tzv. „šrotovné“) v rámci Evropské unie. Ukazuje se, že uvedená opatření měla velmi příznivé dopady hned do několika oblastí.
 • BMW odchází od vodíku

  30. 12. 2009 - BMW odchází od vodíku

  Ti, kteří vidí budoucnost automobilů v pohonu vodíkem, zažili velké zklamání. Automobilka BMW ohlásila přechod od vodíku k elektrickému pohonu.


<< < 269 / 461  > >>