Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Espace, Scénic a Talisman nedostanou nástupce

  15. 05. 2020 - Espace, Scénic a Talisman nedostanou nástupce

  Renault potvrdil, že v rámci úsporných opatření dojde k radikální proměně na vrcholu nabídky - modely Scénic, Talisman a Espace už nedostanou nástupce.
 • Renault Espace Initiale Paris TCe 225 EDC 4Control

  14. 04. 2018 - Renault Espace Initiale Paris TCe 225 EDC 4Control

  Renault Espace Initiale Paris na velkých 19“ kolech ve speciálním designu a se světlomety LED Pure Vision působí už na pohled majestátně, nicméně elegantně a lehce. Ta lehkost je realitou, protože je o 250 kg lehčí než předchozí generace.
 • Nový Renault Koleos

  03. 07. 2017 - Nový Renault Koleos

  Renault novou generací modelu Koleos završil obnovu svých vrcholných modelů, která nyní tvoří ucelenou řadu sestávající z modelu střední třídy Talisman resp. Talisman Grandtour, velkého luxusního minivanu Espace a SUV Koleos.
 • Renault Grand Scénic je ještě větší

  25. 05. 2016 - Renault Grand Scénic je ještě větší

  Renault odhalil prodloužené kompaktní rodinné MPV. Nový Grand Scénic je víceúčelovým velkoprostorovým rodinným automobilem. Nahrazuje nejen stejnojmenného předchůdce, ale po jeho proměně v crossover do značné míry zaujme i postavení modelu Espace.
 • Nový Renault Mégane se připravuje na start

  25. 01. 2016 - Nový Renault Mégane se připravuje na start

  Také Renault s novou generací kompaktního hatchbacku Mégane směřuje k prémiovosti technickými inovacemi i výbavou. Najdeme v něm prvky používané u špičkových modelů Renault Espace a Talisman včetně unikátního systému řízení všech kol 4Control pro Mégane GT.
 • Špičková technika v atraktivním balení

  19. 03. 2015 - Špičková technika v atraktivním balení

  Renault Espace se před 30 lety stal praotcem evropských minivanů. Ve své páté generaci je více než minivanem, proměnil se v crossover, který vytváří novou podobu velkého vozidla pro komfortní cestování.
 • Nový Espace se zaměří na firemní zákazníky

  16. 01. 2015 - Nový Espace se zaměří na firemní zákazníky

  Renault doufá, že s novou generací velkého MPV Espace osloví firemní zákazníky, neboť rodiny se velkým minivanům ve stále větší míře vyhýbají. Firma Tenneco oznámila, že Renault pro nový Espace zvolil nejnovější generaci plynule proměnlivého poloaktivního pérování s tlumiči Monroe CVSAe.

 • Renault vrací Espace do hry

  09. 10. 2014 - Renault vrací Espace do hry

  Nová generace Renaultu Espace chce vrátit zákazníky k velkým velkoprostorovým vozům novou podobou elegantního crossoveru a posunem k prémiovým vozům. Šlo o jednu z nejvýznamnějších premiér autosalonu v Paříži.

 • Renault uvedl první Initiale Paris

  13. 09. 2013 - Renault uvedl první Initiale Paris

  Renault na autosalonu ve Frankfurtu předvedl koncept luxusního crossoveru, který je předobrazem zcela nové luxusní značky Initiale Paris ale i podoby připravované nové generace minivanu Espace. Bylo to jedno z mála aut, jehož podoba nebyla předem známá.

 • Renault Grand Espace 2,0 dCi Initiale – rodinná idylka

  13. 06. 2011 - Renault Grand Espace 2,0 dCi Initiale – rodinná idylka

  Model Grand Espace představuje jeden z vrcholů v pojetí rodinného automobilu určeného pro dlouhé cesty po Evropě. Je maximálně prostorný, univerzální, pohodlný a s motorem 2,0 dCi i dostatečně výkonný a hospodárný.


<< < 1 / 3  > >>