Nové modely | autoweek.cz

Nové modely

 • Citroën C3 Aircross jde do prodeje

  18. 10. 2017 - Citroën C3 Aircross jde do prodeje

  Citroën uvedl na český trh malé SUV Citroën C3 Aircross, které v sobě spojuje vzhled a prvky SUV s prostorností a variabilitou minivanů, takže může být plnohodnotnou náhradou modelu C3 Picasso. Originální automobil byl představen v originálním prostředí výzkumného centra Innocrystal Zlatníky.
 • Jaguar E-Pace na český trh

  17. 10. 2017 - Jaguar E-Pace na český trh

  Jaguar Land Rover uvádí na český trh kompaktní SUV Jaguar E-Pace, s nímž dále rozšiřuje svou modelovou nabídku. Automobil, vyráběný ve spolupráci se společností Magna Steyr ve Štýrském Hradci, by se měl stát nejprodávanějším modelem značky Jaguar.
 • Karoq připraven k úspěchu

  12. 10. 2017 - Karoq připraven k úspěchu

  Škoda Karoq významnou měrou posílí už tak dobré postavení značky Škoda nejen proto, že vstupuje do segmentu kompaktních SUV, který je v posledních nejrychleji rostoucím v Evropě, ale také proto, že jde o auto, které má všechny předpoklady aby nadchlo potenciální zájemce.
 • Audi rozšiřuje nabídku modelů g-tron

  11. 10. 2017 - Audi rozšiřuje nabídku modelů g-tron

  Značka Audi zkompletovala svou nabídku modelů g-tron na CNG. K Audi A3 Sportback g-tron se přidávají Audi A4 Avant g-tron a A5 Sportback g-tron. Ty si i s pohonem na zemní plyn uchovávají svůj sportovní charakter a přitom nabízejí vysokou efektivitu provozu.


<< < 1 / 125  > >>