autobinck přebírá distribuci jlr v maďarsku | Tiskové zprávy | autoweek.cz

AutoBinck přebírá distribuci JLR v Maďarsku

AutoBinck přebírá distribuci JLR v Maďarsku

12.08.2011 | | Aktuality

Od října přebírá AutoBinck Holding distribuci luxusních prémiových značek Jaguar, Land Rover a Range Rover v Maďarsku.

Zařazením těchto prestižních britských značek do svého portfolia tak skupina AutoBinck potvrdila svojí přítomnost na rozvíjejícím se maďarském automobilovém trhu, kterou začala budovat již v roce 2007, kdy získala distribuci značky Hyundai v Maďarsku. Rozvoj značek Jaguar, Land Rover a Range Rover na maďarském trhu proto bude stavět na dynamických základech položených několikaletými úspěšnými aktivitami skupiny na místním automobilovém trhu. Za účelem podpory nových značek v Maďarsku byla zřízená samostatná dceřiná společnost British Automotive Hungary Kft.

CEO skupiny AutoBinck p.Tim Tozer při této příležitosti uvedl: "I přesto, že skupina AutoBinck zahájila své obchodní aktivity v Maďarsku uprostřed ekonomické krize, která změnila podmínky prodeje nových vozidel, podařilo se rozvinout úspěšný business v oblasti distribuce vozidel a to i v maloobchodě v krátkém časovém horizontu za pouhé 4 roky. "

"Naše úspěšné aktivity z minulosti, pracovní nasazení a zapálení pro věc, byly rozhodujícími faktory, které přivedly skupinu Jaguar Land Rover (JLR) k tomu, aby si za obchodního partnera na maďarském trhu vybral právě nás. Pevně věříme, že se nám v Maďarsku podaří pozvednout tyto prestižní britské značky a to nejen oslovením nových zákazníků, ale i v rozvoji vztahů s již existujícími klienty Jaguaru, Land Roveru a Range Roveru. "

Skupina JLR projevila důvěru společnosti British Automotive Hungary, přičemž svojí podporu opírá o silnou produktovou ofenzívu, která zahrnuje mimořádné atraktivní novinu - nový Range Rover Evoque-jako i nové 4 válcové motory pro Jaguar XF. Celá produktová škála JLR bude vystavena v prostorách úplně nového vlajkového dealerství skupiny AutoBinck v Budapešti.