goodyear vyvinul aplikaci ecasing mobile pro management protektorů | Autoservis | autoweek.cz

Goodyear vyvinul aplikaci eCasing Mobile pro management protektorů

Goodyear vyvinul aplikaci eCasing Mobile pro management protektorů

21.02.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Společnost Goodyear zdokonaluje svůj systém správy protektorů eCasing a zavádí pro něj mobilní aplikaci eCasing Mobile umožňující účinnější protektorování.
Aplikace eCasing Mobile uživatelům umožňuje pohodlnější a rychlejší přístup do systému z mobilního telefonu a zvyšuje tak vyšší účinnost v celém řetězci protektorování pneumatik nákladních vozidel.
 
eCasing je webový systém společnosti Goodyear na řízení oběhu koster určených k protektorování. V celé Evropě jej využívá nejen Goodyear a jeho partneři na protektorování a dealeři, ale také správci parků nákladních vozidel, autobusů a autokarů.
 
Nová mobilní verze je k dispozici bezplatně. Je kompatibilní se zařízeními na bázi systémů iOS i Android. Představuje další posílení B2B eBusiness platformy Myway společnosti Goodyear a nabízí uživatelům lepší viditelnost, vysledovatelnost a větší objem aktuálních informací jak online, tak na mobilních zařízeních.
 
„Pomocí nové aplikaci eCasing Mobile jsme dále zvýšili všestrannost našeho významného systému managementu protektorů eCasing. Typický příklad transakce eCasing představuje vozový park, jehož vlastní kostry již byly protektorovány a vrací se k nim, nebo výměnu koster na protektorování. Domníváme se, že mobilní verzi našeho úspěšného systému eCasing zavádíme jako první v celém odvětví a zvyšujeme tak efektivitu naší nabídky protektorování pro zákazníky. Jde o další doklad toho, že Goodyear je odhodlán poskytovat nejrozšířenější řešení služeb pro komerční dopravu v celém odvětví,” řekl Grégory Boucharlat, ředitel společnosti Goodyear Dunlop pro oblast protektorování v regionu Evropa, Blízký východ a Afrika.
 
Díky mobilní verzi systému eCasing jsou transakce rychlejší a pohodlnější zejména pro uživatele mimo kancelář kteří pracují z vozu. Aplikace je k dispozici zdarma, ale vyžaduje, aby Goodyear uživatele schválil. Všichni dosavadní uživatelé systému eCasing získávají automaticky oprávnění k okamžitému přístupu. Aplikaci bude Goodyear v Evropě zavádět postupně. Aplikace podporuje všechny obchodní alternativy protektorování včetně Customer Owned Casing (vlastních koster zákazníka) a Casing Exchange (výměny koster).