Trendy | autoweek.cz

Trendy

 • EU: Financování programu Green Deal bude klíčové pro fázi obnovy

  10. 04. 2020 - EU: Financování programu Green Deal bude klíčové pro fázi obnovy

  EU připomíná, že i když evropské státy bojují s pandemií koronaviru, nesmějí ztratit ze zřetele cíl týkající se klimatické neutrality. Evropská komise po jednání 8. dubna oznámila, že financování ekologických programů bude klíčovým bodem fáze obnovy.
 • Bezpečnost pro autonomní vozidla kyvadlové dopravy

  09. 04. 2020 - Bezpečnost pro autonomní vozidla kyvadlové dopravy

  Projekt 3F představuje výsledky v oblasti automatizované jízdy v nízké rychlosti - jak zajistit pokračování jízdy i navzdory chybám aby se autonomní vozidla kyvadlové dopravy bezpečně dostala z bodu A do bodu B navzdory odchylkám na určené trase a technickým poruchám v systému.
 • Jak může ibišek konopovitý změnit automobilový průmysl

  08. 04. 2020 - Jak může ibišek konopovitý změnit automobilový průmysl

  Automobilky se snaží přicházet s inovativními technologiemi. Například lehké materiály jako rostlinná vlákna budou hrát stále významnější roli v automobilových konstrukcích. Jednou z využívaných rostlin je ibišek konopovitý, který najdeme v konceptu Toyota LQ.
 • Jak je to opravdu se znečištěním ovzduší?

  04. 04. 2020 - Jak je to opravdu se znečištěním ovzduší?

  O minulém víkendu byla ve francouzských regionech Ile-de-France a Grand Est zaznamenána nejvyšší letošní míra znečištění ovzduší - přestože letecká doprava klesla na nulu a provoz automobilů byl jen minimální. Zabývají se tím naši francouzští kolegové na stránkách Caradisiac.


<< < 1 / 172  > >>