volkswagen užitkové vozy spouští portál pro nástavby a přestavby | Užitkové vozy | autoweek.cz

Volkswagen Užitkové vozy spouští portál pro nástavby a přestavby

Volkswagen Užitkové vozy spouští portál pro nástavby a přestavby

03.03.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Volkswagen Užitkové vozy spouští portál VolkswagenPrestavby.cz. Zákazníci na něm mají rychlý a snadný přístup k informacím o úpravách užitkových vozidel Volkswagen, včetně potřebných technických podkladů.
Portál www.volkswagenprestavby.cz poskytuje na jednom místě ucelený přehled informací o upravených vozidlech značky Volkswagen Užitkové vozy a o jejich nabídce na českém trhu. Vyhledávání úprav urychluje a usnadňuje jejich rozdělení podle druhu.
 
Kromě informací a fotografií jsou na portále dostupné také video prezentace upravených vozidel, technické výkresy jednotlivých modelů, podklady pro polepování vozidel a odkazy na příručky pro úpravce jednotlivých modelů.
 
„Nástavby a přestavby jsou pro naše zákazníky velmi důležitým tématem, protože umožňují dokonale přizpůsobit vozidlo jejich individuálním potřebám. Proto nyní spouštíme dlouho připravovaný webový portál VolkswagenPrestavby.cz, abychom dokázali ještě lépe uspokojovat všechna přání našich zákazníků.

Portál VolkswagenPrestavby.cz je koncipován pro naše zákazníky, zároveň je však také cenným nástrojem pro naše prodejce a dodavatele specializovaných nástaveb a přestaveb,“ říká Petr Freiman, specialista na úpravu vozů Volkswagen Užitkové vozy společnosti Porsche Česká republika.
 
Značka Volkswagen Užitkové vozy chce nově zprovozněným portálem co nejvíce zjednodušit svým zákazníkům výběr z široké nabídky úprav, aby si mohli snadno a rychle najít vozidlo přesně podle svých potřeb. Poskytované informace se týkají všech aspektů zamýšlené úpravy vozidla. Zákazník se dozví nejen o kladech, ale i o možných rizicích, která jsou s úpravou spojena, jako je například otázka záruky, u níž je zapotřebí rozlišovat mezi zárukou na samotný automobil a zárukou na úpravu vozidla.
 
Nový portál značky Volkswagen Užitkové vozy pro nástavby a přestavby je také místem, kde se mohou zákazníci informovat o novinkách v segmentu úprav vozidel, ať se jedná o nově navržené úpravy, různé zajímavosti z oboru úprav, nebo o upravená vozidla, která již byla předána zákazníkům. Nechybí ani informace o nezbytné, resp. doporučované výbavě vozidel z výroby pro zamýšlenou nástavbu či přestavbu. S referenčním číslem vybrané úpravy se pak může zákazník obrátit přímo na prodejce značky Volkswagen Užitkové vozy, který ve spolupráci s profesionálním úpravcem vozidla sestaví konkrétní nabídku.
 
Spuštění portálu VolkswagenPrestavby.cz je prvním krokem v realizaci zákaznicky orientovaného projektu, informace o přestavěných vozech jsou průběžně aktualizovány a portál bude během první poloviny roku 2017 doplňován o další podklady. V další fázi se počítá s postupným rozšiřováním nabízených služeb. Zájemci o specializované lehké užitkové vozy Volkswagen, ať se jedná o valníkové, sanitní, chladicí nebo další úpravy, naleznou v budoucnu na portále například nepřetržitě aktualizovanou nabídku skladových, předváděcích a použitých upravených vozidel značky Volkswagen Užitkové vozy, připravených k okamžitému dodání.