Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Německým automobilkám prý hrozí miliardová pokuta

  09. 03. 2019 - Německým automobilkám prý hrozí miliardová pokuta

  Orgány EU podle německých médií plánují udělení pokuty ve výši až 1 miliardy eur německým automobilkám BMW, Daimler a Volkswagen za kartelovou dohodu směřující ke snižování efektivity používaných systémů čištění výfukových plynů.
 • Nečekaná hvězda autosalonu: Alfa Romeo Tonale

  06. 03. 2019 - Nečekaná hvězda autosalonu: Alfa Romeo Tonale

  Alfa Romeo dokonale do poslední chvíle utajila koncept Tonale, který se okamžitě po svém odhalení stal jednou z největších atrakcí letošního autosalonu v Ženevě. Tonale se velikostí řadí pod úspěšný crossover Stelvio ale nejedná se o jeho zmenšeninu.
 • Zapomenutá revoluce automobilového průmyslu

  01. 03. 2019 - Zapomenutá revoluce automobilového průmyslu

  Na FEL ČVUT vzniká nové výzkumné centrum pro řízení typu drive by wire.
 • EU schválila nereálné limity pro nákladní auta

  20. 02. 2019 - EU schválila nereálné limity pro nákladní auta

  Výrobci nákladních vozidel jsou nuceni reagovat na konečné řešení emisí CO2, které stanovují první standardy EU pro těžká nákladní vozidla. Pro striktní snížení emisí přitom není stanovena výchozí hodnota a neexistovala potřebná infrastruktura pro alternativní pohony nákladních vozidel.
 • Německá auta bezpečnostním rizikem pro USA!

  19. 02. 2019 - Německá auta bezpečnostním rizikem pro USA!

  Možnost, že president Spojených států Donald Trump uvalí clo ve výši 25 % na automobily a autodíly dovážené z Evropy, je stále reálnější. Nejvíc by to dopadlo na německé automobilky. Ty by současně postihlo i případné odvetné opatření ze strany EU.
 • První možnost v ČR pořídit si zánovní vůz online

  05. 02. 2019 - První možnost v ČR pořídit si zánovní vůz online

  Laboratoř AuresLab pro prodejce zánovních vozů Mototechna skupiny Aures Holdings od února spustila Unikátní službu v podobě pořízení auta přes internet. Vůz je dodán do 48 hodin.
 • První náznak nového crossoveru Škoda

  16. 01. 2019 - První náznak nového crossoveru Škoda

  Škoda Auto připravuje další rozšíření své modelové nabídky o zcela nový crossover. Nový model v sobě spojí přednosti vozu SUV s agilitou malého městského auta. Světová premiéra nového modelu proběhne v březnu 2019 na autosalonu v Ženevě.
 • Volvo sází na služby místo na auta!

  22. 11. 2018 - Volvo sází na služby místo na auta!

  Volvo Cars na výstavě AutoMobility v Los Angeles nevystavuje žádná auta. Tato výstava není autosalonem a proto není důvod na ní auta vystavovat. Místo svých aut Volvo propaguje své partnery Amazon, Google a další. Naznačuje tak budoucnost, kdy auta samotná už nebudou důležitá!
 • Auta se v Nošovicích vyrábějí už 10 let

  03. 11. 2018 - Auta se v Nošovicích vyrábějí už 10 let

  Automobilka Hyundai Motor Manufacturing Czech (HMMC) si připomenula 10. výročí zahájení sériové výroby. Za tu dobu z továrny vyjelo 2 835 000 aut, která byla exportována do 66 zemí světa. Na domácím českém trhu bylo prodáno 3,5 % výroby, 96,5 % bylo exportováno.
 • Komise EU tlačí na Německo

  08. 10. 2018 - Komise EU tlačí na Německo

  Evropská komisařka pro průmysl Elzbieta Bienkowska vyzývá k tomu, aby se starší auta se vznětovými motory s vyššími emisemi nemohly exportovat z Německa do zahraničí. V Německu přitom přitvrzuje politický boj o budoucnost vznětových motorů.


<< < 10 / 75  > >>