Trendy | autoweek.cz

Trendy

 • Nabíjení elektromotorů se setrvačníkem

  15. 11. 2019 - Nabíjení elektromotorů se setrvačníkem

  Škoda Auto, PRE a Chakratec přiváží do Prahy jedinečnou technologii pro nabíjení elektromobilů. Nabíjecí stanice se obejde bez chemických bateriových článků protože využívá princip setrvačníku. Kinetic Power Booster díky této technologii umožňuje elektromobily dvojnásobným výkonem.
 • Udržitelná logistika v režii DB Schenker

  10. 11. 2019 - Udržitelná logistika v režii DB Schenker

  Přední světový poskytovatel logistických služeb DB Schenker letos otevřel své první nízkouhlíkové centrum pro distribuci zásilek norském Oslu. Centrální terminál omezuje emise CO2 při městském doručování až o 80 % díky použití elektromobilů a elektrokol.
 • Budoucnost závodů s elektrickým pohonem

  08. 11. 2019 - Budoucnost závodů s elektrickým pohonem

  Promotér německého šampionátu cestovních vozů DTM, společnost ITR, představil svou revoluční vizi nového šampionátu závodů elektricky poháněných cestovních vozů dosahujících bezkonkurenční výkon s roboty vyměňujícími kola a akumulátory během zastávek v boxech.
 • Continental zdokonaluje technologii aktivního skla

  08. 11. 2019 - Continental zdokonaluje technologii aktivního skla

  Okna automobilů se stanou novými obrazovkami s řadou praktických funkcí. Technologie aktivního skla Intelligent Glass Control slouží ke spojení oken automobilu s palubními systémy s dosud nevídanou kvalitou skla a automatickým ztmavením díky nové vrstvě na bázi tekutých krystalů.


<< < 163 / 167  > >>