Užitkové vozy | autoweek.cz

Užitkové vozy

 • ČESMAD Bohemia jednal s premiérem

  15. 01. 2020 - ČESMAD Bohemia jednal s premiérem

  Zástupci Sdružení ČESMAD Bohemia jednali s premiérem Andrejem Babišem o alarmující ekonomické situaci českých kamionových dopravců.
 • Očekávejme zdražení dopravních služeb

  07. 01. 2020 - Očekávejme zdražení dopravních služeb

  Tisková zpráva o zdražení služeb silničních dopravců v souvislosti s rozšířením mýta Sdružení automobilových dopravců ČESMAD Bohemia. Mýtné začalo platit na 868 kilometrech silnic I. třídy.
 • Čínský majitel přidá k London Taxi i dodávky

  02. 01. 2020 - Čínský majitel přidá k London Taxi i dodávky

  Černá taxi společnosti London Taxi slouží v Londýně už více než 70 let. Před pěti lety jejich výrobce přešel do majetku holdingu Geely. S novým majitelem a pod novým jménem LEVC přešla londýnská taxi na elektrický pohon. Nyní se firma připravuje na vstup mezi výrobce užitkových vozidel.
 • Obměna vozového parku jednou za šest let

  30. 12. 2019 - Obměna vozového parku jednou za šest let

  Jak vyplývá z průzkumu Arval Mobility Observatory. Na výměnu aut pomýšlí správci firemních flotil přibližně po šesti letech. Užitková vozidla zůstávají ve flotilách déle. Stáří vozového parku se v českých a evropských firmách příliš neliší.
 • Caddy získá na dynamice

  23. 12. 2019 - Caddy získá na dynamice

  Volkswagen užitkové vozy vyvíjí novou generaci modelu Caddy. Kompaktní dodávkový automobil, populární i pro svou praktickou osobní verzi, se promění ve velmi sportovní a dynamický nástroj pro rodinu, sportovní aktivity i řemeslníky. Ukazují to první náčrty vozu, který se představí v únoru 2020.


<< < 1 / 45  > >>