chytré mytí - inteligentní automyčka na kolech | Autoservis | autoweek.cz

Chytré mytí - inteligentní automyčka na kolech

Chytré mytí - inteligentní automyčka na kolech

23.11.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Defend Smart Repairs Group, divize skupiny Defend Group uvádí na trh unikátní kompaktní řešení ručního mytí automobilů. Je to ideální přidaná hodnota zejména pro autoservisy, pneuservisy, dealery automobilů nebo autobazary.
S malou investicí majitel servisu získá kvalitní dostupnou službu. Zákazník od něho odjede vždy s dokonale ošetřeným vozem zevnitř i z venku. Celé řešení se skládá z kompaktního vozíku vybaveného potřebnou sadou ekologických čisticích prostředků a utěrek z mikrovlákna, dále ze zajímavého webového prostředí s ojedinělou kalkulačkou a proškolené obsluhy. Další přidanou hodnotou je vznik sítě autorizovaných center ručního mytí a ošetření vozů pod názvem Chytré mytí.
 
Defend Smart Repairs Group vyvinul jednoduchou automyčku ve vozíku. Kompaktní sada obsahuje celou paletu potřebných prostředků šetrných k automobilu. Vozík obsahuje víceúčelové ekologické čističe interiéru a exteriéru bez přísad, přípravky na mytí karoserie vozu s přídavkem karnaubského vosku a s přídavkem nanovosku, přípravek k ošetření plastů a pryžových častí bez silikonu, čistič oken, přípravek k ošetření pneumatik bez silikonu, na mytí a ošetření disků a osvěžovač vzduchu a neutralizér zápachů.
 
Koncept Chytré mytí nabízí několik předností:
. Není třeba investovat do nákladné myčky
. Jednoduché použití po zaučení
. Technologie je šetrná k přírodě
. Přípravky jsou ekologické a biologicky rozložitelné
. Nulová spotřeba vody
. Šetrné a zároveň účinné mytí interiéru a exteriéru vozu
. Nano ošetření karoserie
. Údržba povrchu tkanin a kůže
. Revitalizace pneumatik
. Významné šetření nákladů a času
 
Díky unikátnímu způsobu mytí karoserie ušetří uživatel až 180 l vody a za méně peněz získá čisté auto. Univerzální roztok All Purpose z řady Chytré mytí ve srovnání se standardními postupy šetří přírodu, náklady, čas, pohonné hmoty a především po sobě nezanechá neodstranitelné stopy běžné po mechanickém nebo chemickém mytí. Revoluční nanotechnologie umožňují zcela ekologické očistění vozu, kdy mikroskopické částice na bázi polymerických sloučenin obalí nečistoty a společně jsou pak jednoduše setřeny speciální utěrkou z mikrovlákna. Speciální přípravky se postarají i o ochranu karoserie i do budoucna.

Speciální přípravky se rovněž soustředí na poškozená místa laku a jeho renovaci a ošetření. Emulze Chytré mytí se zase postarají o odstranění skvrn a biologických nečistot na tkaninách nebo kůži. Přípravky Plastic Shine navrátí původní lesk a svěžest plastům používaným v interiéru i exteriéru vozidla. Obdobný prostředek Tire Shine udržuje v kondici i extrémně namáhané pneumatiky. A pokud se nemůže zákazník zbavit zápachu, poskytuje Chytré mytí UV-C & Ozón technologii. S jedním kufříkem tak dostane automobil svěží vzhled a vůni nového automobilu. A to vše bez použití vody a nutnosti řešit kanalizaci a další související náklady.
 
Automyčka ve vozíku Chytré mytí je ideálním doplňkem pro každý autoservis. Zákazníkovi je tak možné umýt každý automobil před předáním vozu po servisu, a ten tak získá zákaznický bonus navíc. Druhou možností je služba ručního mytí, kdy se jeden zaměstnanec může věnovat výhradně mytí vozů na zakázku.
 
Jako další podnikatelský plán mohou svůj servis jednoduše rozšířit i pneuservisy nebo skloservisy. Pro autobazary je to zase jednoduchá možnost, jak se postarat o prodávaný vozový park.
 
Výhodou je, že se každý člen značky Chytré mytí může zapojit do centrálně udržovaného kalkulačního systému na adrese www.chytremyti.cz. Zákazník si sám jednoduše nastaví, o jaký druh údržby má zájem a online kalkulačka mu jednoznačně spočítá cenu mytí a najde nejbližší místa, která jsou součástí servisního konceptu Chytré mytí a Chytré opravy. Cenu tak má garantovanou.
 
Obsluhu chytré automyčky samozřejmě Defend odborně zaškolí tak, aby poskytované služby byly na odpovídající úrovni. „Naším hlavním cílem je mimo jiné zajistit ekologické mytí vozidel bez nutnosti použití vody. Chytré mytí je nedílnou součástí unikátního servisního konceptu Chytré opravy, který poskytuje klientům rychlé, efektivní opravy a mytí vozidel s minimální finanční i časovou investicí. Trendem současné doby jsou pojmy jako je rychlost, efektivita a ekologie a to je i náš směr a cíl,“ řekl generální ředitel společnosti Defend Group Ing. Pavel Vojtek.