Užitkové vozy | autoweek.cz

Užitkové vozy

 • ÚAMK upozorňuje, že pokuty z Francie putují do ČR

  18. 08. 2017 - ÚAMK upozorňuje, že pokuty z Francie putují do ČR

  Je to právě měsíc, co Česká republika a Francie začaly sdílet informace o dopravních přestupcích svých občanů v druhé zemi. Do České republiky už dorazily první výzvy francouzské policie k zaplacení pokut českými občany za dopravní přestupky, které spáchali ve Francii.
 • Německá pošta postavila první vůz s Fordem

  17. 08. 2017 - Německá pošta postavila první vůz s Fordem

  Společnost DHL Deutsche Post v Kolíně nad Rýnem předvedla první prototyp velké městské dodávky s elektrickým pohonem. StreetScooter Work XL využívá techniku od Fordu.
 • Aplikace Green-Zones již ke stažení

  16. 08. 2017 - Aplikace Green-Zones již ke stažení

  Se začátkem letních prázdninových cest byla připravena zdarma ke stažení aplikace Green-Zones pro všechny evropské ekologické zóny jako webová aplikace nebo aplikace pro chytré telefony se systémem android. V nejbližších dnech bude k dispozici také v Play-Store.
 • Ukázková spolupráce

  15. 08. 2017 - Ukázková spolupráce

  Čtyřicet jedna kusů valníkových vozidel se zadním zvedacím čelem, postavených na podvozcích Tatra Force 8x8.1R se čtyřdveřovou pancéřovanou kabinou Kapa, je excelentní ukázkou spolupráce napříč mnoha zbrojařskými firmami v České republice.
 • Studie California XXL na základě Volkswagenu Crafter

  14. 08. 2017 - Studie California XXL na základě Volkswagenu Crafter

  Hvězdou veletrhu Caravan Salon v Düsseldorfu bude studie obytného automobilu California XXL vyrobená na základě nového Volkswagenu Crafter. Studie se středně dlouhým rozvorem a pevnou střešní nástavbou přenáší kvality modelu California do kategorie velkých obytných automobilů.


<< < 1 / 16  > >>