auto palace vytváří výhodné podmínky pro fleet | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Auto Palace vytváří výhodné podmínky pro fleet

Auto Palace vytváří výhodné podmínky pro fleet

22.04.2015 | Rybecký Vladimír | Tiskové zprávy

Společnosti Auto Palace se za uplynulé dva měsíce podařilo podepsat několik významných obchodů na dodávky většího počtu vozů.
Zajímavý obchod byl uzavřen ve spolupráci s Lease Plan s firmou Broker Consulting,  nezávislou prostředkovatelskou a konzultační firmou v oblasti financí. V současnosti Auto Palace eviduje objednávku na 64 vozů Opel Insignia a firma plánuje celkový počet v blízké době ještě navýšit.

Vozy značky Opel také rozšířily řady firemních vozidel ve společnosti PPG Deco. Firma si nedávno převzala 20 vozů této značky, konkrétně pak modely Opel Astra, Combo a Corsa Van. Prodej se v rámci této zakázky uskutečnil přes Business Lease.

Aktuálně nejvýznamnější smlouvy byly podepsány v Auto Palace Butovice na odběr vozů značky Hyundai. Největší obchod proběhl se společností FAST ČR, která v loňském roce odebrala 33 kusů a následně podepsala dohodu na odběr dalších 40 automobilů v letošním roce. Konkrétně si vybrala modely i30, ix20 a i40.

Společnost VezetCZ s.r.o., provozující taxislužbu JeTax, která v loňském roce posílila svou flotilu o osm vozů Hyundai i30, odebere v průběhu roku 2015 dalších 30 vozů i30 a i40.

Celkový počet 15 automobilů značky Hyundai rozšíří vozový park společnosti Adler International a.s., která je objednala ve spolupráci s Business Lease.
Model Hyundai ix20 byl v počtu 20 vozů rovněž dlouhodobě pronajat společností Bohemia Energy, největším alternativním dodavatelem elektřiny a plynu v ČR.

Výhodné podmínky pro velkoodběratele, kvalitní záruční i pozáruční servis, profesionální přístup i mnohaleté zkušenosti a partnerství s prověřenými finančními společnostmi nabízejícími každému individuální řešení při financování nákupu vozů dělá z Auto Palace jednoho z nejžádanějších partnerů při uzavírání fleetových smluv.
„Naše společnost si klade dlouhodobě za cíl vytvářet pro své velkoodběratele podmínky, jež jim zajistí spokojenost, maximální komfort v rámci prodejních i poprodejních služeb a garanci toho nejlepšího zázemí a bezproblémového uzavření oboustranně výhodných dohod, “ říká Ralph Howie, generální ředitel Auto Palace.

 „Navíc je naše firma extrémně cenově konkurenceschopná a zaměřená na poskytnutí nejnižší možné ceny v ČR. V rámci komunikace se soustředíme zejména na individuální přístup ke každému našemu partnerovi, abychom mohli splnit všechna jeho přání a očekávání. O fleetové zákazníky se v současnosti stará tým našich 20 stálých zaměstnanců a jejich počet firma s rostoucím počtem uzavřených smluv plánuje v tomto roce ještě navýšit,“ dodává Ralph Howie.