doprava osob ve sportovním stylu | Doprava | autoweek.cz

Doprava osob ve sportovním stylu

Doprava osob ve sportovním stylu

16.12.2018 | Rybecký Vladimír | Doprava

Věhlasná tuningová firma Irmscher ve spolupráci s Fiat Professional připravila speciální vozidlo pro komfortní dopravu osob Fiat Talento Shuttle by Irmscher.
Specializovaná firma na závodní a tuningové přestavby Irmscher připravila spolu se značkou Fiat Professional všestranné vozidlo se zcela konfigurovatelným uspořádáním interiéru pro exkluzivní kyvadlovou dopravu Talento Shuttle. Speciální Talento může přepravit až šest osob včetně řidiče.
 
Vozidlo vychází ze speciální série Talento Sportivo v konfiguraci Combi L2H1 s dlouhým rozvorem náprav (3098 mm nebo 3498 mm) a nízkou střechou (1917 mm). Jeho vzhled oživuje mnoho stylistických detailů, černý metalický lak, 18“ matně černá litá kola, boční stupačky a střešní spoiler v barvě karoserie a matně černý přední spoiler s červenými doplňky. K tomu se přidává sportovní zavěšení se sníženými tlumiči odpružení.
 
Interiér je celočerný s černým přístrojovým panelem a stříbrně lakovanými detaily. Osazený je čtyřmi elegantními samostatnými zadními sedadly, která jsou perfektně tvarovaná, čalouněná kůží s červeným prošíváním a opatřená loketními opěrkami. Sedadla jsou otočná a posuvná díky uchycení v kolejnicích. To umožňuje proměnit celý prostor pro cestující podle potřeby. Mezi zadními řadami sedadel je malý vyklápěcí stůl, který lze v případě potřeby snadno odstranit. Vzhled tohoto neobyčejného Talenta je doplněn rámečky oken a černým koženým čalouněním s červeným prošíváním.
 
Pohonné jednotky lze volit z turbodieselů 1,6 l s výkonem 88 kW (120 k) a točivým momentem 320 N.m nebo 107 kW (145 k) a 340 N.m.