mistrovské kousky v kalendáři spies hecker 2013 | Aktuality | autoweek.cz

Mistrovské kousky v kalendáři Spies Hecker 2013

Mistrovské kousky v kalendáři Spies Hecker 2013

09.01.2013 | Komerční prezentace | Aktuality

Populární kalendář Spies Hecker "Passion 2013" přináší tentokrát rozmanitou směs vozidel z různých dekád – od klasických vozů po současné. Lakovny z celého světa zaslaly své návrhy, ale s ohledem na počet měsíců v roce mohlo být vybráno jen dvanáct nejzajímavějších z nich.

Máme zde například sportovní Lincoln Continental Mark II, Ferrari 250 GTE, Fisker Karma ES nebo Mercedes 190 SL. Široký rozsah velkolepých vozidel v nových kabátech Spies Hecker. Pro tento rok se namíchal zajímavý koktejl automobilových skvostů z posledních šesti desetiletí.

Jakkoli se vozidla v kalendáři mohou lišit, všechny vybrané modely mají něco společného. Každý z nich představuje určitý životní styl a vášeň pro auta. Na každém listu v měsíci jsou vyfoceni také lakýrníci nebo majitelé vozů. Tedy ti, kteří vdechli nový život všem těmto dílům a bez jejichž výjimečného úsilí bychom neměli co obdivovat.

Nesmíme také zapomenout na Spies Hecker, který již více než 130 let úspěšně produkuje špičkové materiály, které se používají pro všechny možné typy lakování. Německá společnost Spies Hecker sídlící v Kolíně nad Rýnem je jedním z předních světových výrobců lakovacích materiálů, zastoupená ve více než 60 zemích po celém světě.

Česká republika v minulosti již několikrát v kalendáři měla své reprezentanty. V loňském roce to byly dokonce dva kousky (Model letadla Extra 300 a prototyp Legr 1.4). Svědčí to o tradici renovací a různých úprav, vysoké řemeslné úrovni, nápadech a především srdíčku.

Zde si můžete prohlédnout celý kalendář