toyota představila operativní leasing na nový avensis | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Toyota představila operativní leasing na nový Avensis

Toyota představila operativní leasing na nový Avensis

02.10.2015 | | Tiskové zprávy

Na září připravila Toyota kampaň pro firemní zákazníky - nabízí operativní leasing na nový Avensis s  0% navýšením. Fleetoví zákazníci získají tento model prostřednictvím Toyota Rent od 6299 Kč měsíčně.
Společnost Toyota Financial Services Czech s.r.o. (TFSCZ) připravila ve spolupráci s distributorem značky Toyota Central Europe (TCE) kampaň zaměřenou na novou generaci modelu Avensis, a to ve spojení se stále populárnějším způsobem pořízení vozidla - operativním leasingem. 

Firemní zákazníci si mohou zvolit klasický operativní leasing bez služeb (Toyota Rent), nebo variantu full servis (Toyota Rent Plus). V rámci kompletních služeb získají v ceně servisní balíček zahrnující jak běžnou údržbu vozu předepsanou výrobcem, tak opravy běžného opotřebení a kompletní správu sezonních pneumatik včetně obměny.  V obou případech je kalkulováno s 0% navýšením, tedy zákazník neplatí žádné úroky, a to je v rámci produktů operativního leasingu opravdu výjimečné.

Nový model Toyota Avensis má ambice stát se základním pilířem mnoha firemních vozových parků. K tomu má pomoci i zářijová akce, kdy si mohou zákazníci pořídit např. vůz Toyota Avensis Sedan 1,6 Valvematic Live za 6299 Kč, a to při využití Toyota Rent na 36 měsíců s celkovým nájezdem 45 000 km. Pokud zvolí operativní leasing Toyota Rent Plus, získají automobil na 36 měsíců za 8765 Kč s celkovým nájezdem 90 000 km. V obou případech se jedná o cenu bez DPH.