nabídka úvěru od čsob s úrokem 3,6 % | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Nabídka úvěru od ČSOB s úrokem 3,6 %

Nabídka úvěru od ČSOB s úrokem 3,6 %

05.08.2015 | | Autoservis

Od loňského spuštění Autopůjčky financovala ČSOB auta za 330 milionů korun. Nyní přichází s  nabídkou úrokové sazby 3,6 %. Autopůjčku pro pobočkovou síť ČSOB připravila dceřiná společnost ČSOB Leasing a ČSOB Pojišťovna přidala výhodné pojištění.
V rámci Autopůjčky od ČSOB Leasing mohou lidé na pobočkách ČSOB financovat nová i ojetá auta od pořizovací ceny 100 000 Kč do 5 let stáří s  výhodnou úrokovou sazbou od 3,6 %. V porovnání s podobnými produkty na trhu se jedná o výjimečnou nabídku.

Klienti půjčku dostanou bez poplatku za uzavření a správu úvěru. K vyřízení jim budou stačit jen dva doklady totožnosti. Půjčku navíc mohou kdykoliv předčasně splatit. Ve většině případů přitom platí, že úvěr určený přímo na nákup vozu je pro tyto případy mnohem výhodnější než běžné neúčelové i účelové spotřebitelské úvěry.

„Běžnou praxí řady lidí je, že auto používají, dokud jezdí. To už v dnešní době nízkých sazeb není nezbytné. I bez potřebné hotovosti v kapse si dnes lze pořídit kvalitní vůz. Akční nabídkou úvěrů se snažíme podporovat nákup nových a tím pádem i bezpečnějších vozů,“ vysvětluje manažer útvaru Bydlení a úvěry ČSOB a Ery Richard Kotrlík.

„V porovnání s rokem 2008 si dnes lidé mohou při stejné splátce dovolit o kategorii lepší auto. Zatímco před pár lety by si se sazbou přes 10 % pořídili Fabii, dnes jim výrazně nižší úrok pomůže získat Škodu Octavia,“ vysvětluje místopředseda představenstva a obchodní ředitel ČSOB Leasing Josef Rosenkranz.

Díky ČSOB Pojišťovně navíc klienti k Autopůjčce získají v rámci klasické nabídky zvýhodněné pojištění vozu - ve  variantě s pojistnými benefity první rok povinného ručení a současně pojištění GAP po celou dobu financování zdarma.

„Spolupráce napříč Skupinou je benefitem pro všechny. Dobrý finanční produkt s výhodným pojištěním v kombinaci s širokou distribuční sítí na všech pobočkách ČSOB pro nás představuje konkurenční výhodu a pro zákazníky ideální možnost jak ušetřit čas i peníze,“ dodává ředitel odboru pojištění vozidel ČSOB Pojišťovny Jaroslav Král.