dacia piknik 2017 | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Dacia Piknik 2017

Dacia Piknik 2017

13.06.2017 | Rybecký Vladimír | Autoservis

Třetí ročník neformálního setkání majitelů vozů značky Dacia zvaný Dacia Piknik se uskutečnil v Šiklově mlýně.

Dacia Piknik navazuje na velmi úspěšný koncept v řadě zemí Evropy, má jednoduchý koncept: společně strávený den všech majitelů značky Dacia a jejich rodin, spojený s celodenními aktivitami, soutěžemi, koncerty zdarma a se společným piknikem, neboť každý zaregistrovaný účastník setkání obdrží při svém příchodu piknikový balíček.
 
Letošního 3. ročníku se zúčastnilo rekordních 7121 majitelů vozů značky Dacia a přijeli celkem 1627 vozy. Opět tedy padaly rekordy. Nic méně rekordy na pikniku nejsou pro značku Dacia to nejpodstatnější. Důležité je to, že se lidé bavili, seznamovali se spolu, představovali si navzájem své vozy a bavili se o jednotlivých modelech nebo svých zkušenostech s nimi. Všichni byli hrdí na to, že jezdí vozy Dacia, to bylo to podstatné, co vyzařovalo z celé akce. Dalším důležitým momentem byl i fakt, že jen několik registrovaných účastníků na akci nepřijelo, účast byla téměř stoprocentní, a tomu se říká fenomén.
 
Pro velký úspěch z minulých ročníků se opět uskutečnily testovací jízdy na offroadovém polygonu s modelem Duster 4x4, kterých bylo realizováno celkem 651. Pozvání na Dacia Piknik přijali i profesní partneři Alcar a Nokian Tyres.
 
Nově byly nabídnuty návštěvníkům soutěže pro celou rodinu pod názvem Hrajte si s Dacia. Tato zóna byla tvořena soutěžními disciplínami spojenými s vozy Dacia a odměnou byly soutěžícím lístky do tomboly, která probíhala každé dvě hodiny. Soutěže jako Najdi rozdíly Dacia, Moje Dacia poslepu, Rodina Dacia v akci, Pit stop Dacia, Pátrání Dacia, Můj objem Dacia, Dacia kolem dokola s trefou byly soutěžní disciplíny, do kterých se zapojovali jak děti, tak jejich rodiče i prarodiče, každý si přišel na své.
  • Dacia Piknik 2017
  • Dacia Piknik 2017
  • Dacia Piknik 2017