name | autoweek.cz

Tiskové zprávy

 • autoweek.cz - Benzina uvádí na trh nejkvalitnější diesel v České republice

  22.09.2009 - Benzina uvádí na trh nejkvalitnější diesel v České republice

  Od roku 2004, kdy Česká republika vstoupila do EU, klesla spotřeba benzinu o 3,7 %. Naopak spotřeba motorové nafty stoupla o celých 25 %. Důvodem je nárůst kamionové přepravy, ale i rostoucí počet osobních aut s dieselovými motory. Dodavatelé pohonných hmot na tento trend reagují rozšiřováním nabídky nafty - především vývojem nových prémiových naft nebo inovacemi těch stávajících.

 • autoweek.cz - President Ford of Europe J. Fleming byl zvolen osobností roku ManBest 2009

  21.09.2009 - President Ford of Europe J. Fleming byl zvolen osobností roku ManBest 2009

  Porota ankety AutoBest mezi rozvíjejícími se trhy zvolila designérem roku DesignBest 2009 Henrika Fiskera. Finalisty ankety AutoBest byly zvoleny vozy Chevrolet Cruze, Hyundai i20, Kia Soul, Škoda Yeti a Volkswagen Polo.

 • autoweek.cz - Škoda Auto na autosalonu ve Frankfurtu

  14.09.2009 - Škoda Auto na autosalonu ve Frankfurtu

  Na 63. mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu představí Škoda Auto řadu novinek. Hlavním exponátem je nový Superb Combi. Škoda Superb Combi má ambice navázat na úspěchy limuzíny, která si za prvních dvanáct měsíců našla po celém světě více jak dvaačtyřicet tisíc majitelů, což je dvakrát více než její předchůdce. Škoda Superb druhé generace obdržela třináct titulů vůz roku a posbírala mnoho dalších významných ocenění.


«    109 / 110    »