name | autoweek.cz

Tiskové zprávy

  • autoweek.cz - Systém Start-Stop ve vozech Audi

    28.07.2009 - Systém Start-Stop ve vozech Audi

    Audi patří mezi průkopníky turbodieselů s přímým vstřikováním nafty v osobních vozech a nepřekvapí tedy, že motory TDI dosahují působivých výkonových parametrů při obdivuhodně nízké spotřebě paliva. S motory TFSI se značce Audi podařil podobný průlom v oblasti zážehových motorů díky kombinaci přeplňování a přímého vstřikování benzinu.

  • autoweek.cz - Elantra Hybrid LPI - první Hyundai s hybridním pohonem

    28.07.2009 - Elantra Hybrid LPI - první Hyundai s hybridním pohonem

    Společnost Hyundai Motor Co. uvedla v červenci na korejský trh svůj první vůz s hybridním pohonem. Mezinárodního novinářského představení modelu Elantra Hybrid LPI (na korejském trhu s názvem Avante Hybrid LPI) se zúčastnili prezident společnosti Yang Woong-Chul, šéf divize společného výzkumu a vývoje skupiny Hyundai-Kia a zástupci zahraničního tisku.

     

     

  • 27.07.2009 - Defend Gap Perfect zachrání ztracené peníze

    Defend Group, přední výrobce a distributor zařízení značky Defend, ve spolupráci s pojišťovnou Wüstenrot přichází v současné době snižování nákladů a ochrany investic s velmi atraktivním finančním produktem Defend Gap Perfect. Ten kryje v případě odcizení nebo totální havárie vozu rozdíl mezi pojistným plněním pojišťovny a kupní cenou vozu bez spoluúčasti. Stačí při koupi automobilu přímo s jeho prodejcem sjednat výhodné pojištění Defend Gap Perfect.


«    130 / 130    »