name | autoweek.cz

Aktuality

 • autoweek.cz - Seat Exeo ST na český trh

  03.09.2009 - Seat Exeo ST na český trh

  S modelovou řadou Exeo Seat vstoupil mezi vozy střední resp. vyšší střední třídy. Velmi důležitý je tento model i tím, že rozšiřuje možnosti oslovování fleetových zákazníků, protože právě ti představují významnou část kupujících vozů tohoto typu. Tyto ambice ještě umocňuje nově přicházející verze kombi Exeo ST (Sports Tourer). Její představení pro český trh se odehrálo v reprezentační prodejně IVG v Praze.

 • autoweek.cz - Nástupce Hyundaie Sonata se odhalil

  03.09.2009 - Nástupce Hyundaie Sonata se odhalil

  V době, kdy se Hyundai snaží poutat pozornost k připravované premiéře nového SUV s novým jménem iX35 na veřejnost nedopatřením pronikly záběry další významné novinky, připravované k představení až v příštím roce. Nová generace sedanu vyšší střední třídy Sonata slibuje proměnu do elegance.

 • autoweek.cz - Automobilová posedlost libyjského vůdce

  03.09.2009 - Automobilová posedlost libyjského vůdce

  V rámci týdenních oslav 40 let od chvíle, kdy se libyjský vůdce plukovník Muammar Kaddáfí chopil vojenským převratem moci, se v Tripolisu uskutečnilo setkání hlav států Organizace africké jednoty. Kaddáfí se jim na závěr setkání pochlubil automobilem, jenž údajně sám navrhl. Kaddáfího zájem o auta je ale dlouhodobý.

 • 01.09.2009 - Světová premiéra Lexusu LF-Ch

  Mezi novinkami, které letos představí japonská značka Lexus na frankfurtském autosalonu, bude zejména koncept prémiového kompaktu LF-Ch s hybridním pohonem.

 • 01.09.2009 - BMW Vision EfficientDynamics – plně hybridní koncept

  Nový koncept mnichovské automobilky BMW je nejen ukázkou odvážného stylistického pojetí, ale i revoluční technologie a propracované aerodynamiky.

 • 01.09.2009 - Novinky Toyoty na autosalonu ve Frankfurtu

  Největší světová automobilka připravila pro letošní největší evropský autosalon hned několik zajímavých koncepčních studií a sériových vozů.


«    361 / 363    »