modernizace suzuki jimny | Aktuality | autoweek.cz

Modernizace Suzuki Jimny

Modernizace Suzuki Jimny

20.02.2015 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Suzuki Jimny se pro modelový rok 2015 představuje v modernizované podobě, s rozšířenou nabídkou variant a díky tomu je nyní dostupný za nižší cenu.
Suzuki Jimny modelového ročníku 2015 přináší nový interiér, modernější přístrojovou desku a volant, sedadla s novým čalouněním a nové barvy. Nově se objevuje elektronický stabilizační systém ESC, monitorování tlaku v pneumatikách TPMS a nápověda řazení rychlostních stupňů pro maximálně úspornou jízdu.
 
V nabídce pro Suzuki Jimny  zůstává jediná pohonná jednotka - zážehový čtyřválec 1,3 VVT/62,5 kW ale nově navíc s možností volby samočinné převodovky.
 
Nově lze volit ze tří úrovní výbavy místo jediné. Novinkou v nabídce je základní provedení Jimny Club v ceně od 396 900 Kč. Dosud se Jimny na českém trhu nabízel v jediné specifikaci JLX, jíž nově odpovídá prostřední úroveň výbavy Comfort. Jimny Comfort nabízí za 419 900 Kč klimatizaci, vyhřívaná sedadla a vnější zpětná zrcátka, autorádio a z designových doplňků například kryt rezervního kola. Významnou novinkou je možnost objednání samočinné převodovky za příplatek 32 000 Kč.
 
Špičková varianta Style přidává 15“ litá kola, kryt rezervy v barvě karoserie, stříbrnočerně střešní ližiny, mlhové světlomety, zatmavená okna, chromované vnitřní kliky dveří a kůži na volantu či čalounění sedadel. Jimny Style je oproti výbavě Comfort dražší jen o 10 000 Kč – stojí 429 900 Kč.