čerpací stanice benzina s wi-fi | Trendy | autoweek.cz

Čerpací stanice Benzina s Wi-Fi

Čerpací stanice Benzina s Wi-Fi

30.07.2012 | | Trendy

Benzina zavádí bezdrátové internetové připojení na svých čerpacích stanicích. Čerpací stanice s Wi-Fi připojením jsou označeny speciální samolepkou.

Společnost Benzina na své čerpací stanice zavádí bezdrátové internetové připojení. Na celkem 128 čerpacích stanicích se tak její zákazníci mohou bezplatně připojit do elektronické pošty či vyhledat potřebné informace na Internetu.

„Řidiči si na čerpacích stanicích Benzina nyní mohou vyhledat důležité informace, které mohou potřebovat pro svou jízdu, například naplánovat nejkratší cestu, ověřit aktuální dopravní situaci nebo předpověď počasí. To vše v pohodlí našich provozoven rychlého občerstvení,“ uvedl ředitel jakosti společnosti Benzina Václav Loula.

Návštěvník čerpací stanice s Wi-Fi po připojení k hotspotu ve svém webovém prohlížeči otevře speciální webovou stránku s logem Benzina a tlačítkem Připojit. Po jeho potvrzení si bude moci zdarma spustit internetový prohlížeč.

Přehled čerpacích stanic Benzina a Benzina Plus s Wi-Fi lze najít na stránkách http://www.benzinaplus.cz/cz/filtr-cs.html

Společnost Benzina na svých čerpacích stanicích řidičům nabízí služby celkem 105 provozoven rychlého občerstvení. V letošním roce plánuje vybudovat síť nových fast-food občerstvení s názvem Stop Cafe. Každá z nich nabídne tradiční čerstvou kávu a hot-dog. V současné době je již v provozu 36 nových občerstvení Stop Cafe.