name | autoweek.cz

Aures Holdings už obsloužil 3 miliony zákazníků

Aures Holdings už obsloužil 3 miliony zákazníků

14.09.2023 | | Tiskové zprávy

Síť autocenter AAA Auto, Mototechna, Auto Diskont a Driverama, provozovaná skupinou Aures Holdings, dosáhla celkový historický počet 3 miliony zákazníků, které za 31 let na trhu obsloužila.

Počet3 miliony zákazníků, které za 31 let na trhu obsloužila dohromady ve výkupu a prodeji je za celou skupinu, která v současné době provozuje 60 poboček v České republice, na Slovensku, v Maďarsku, Polsku a Německu. Jen letos skupina vykoupí přes 90 000 vozů a stejný počet prodá.

 

Kromě expanze pobočkové sítě a inovací vidí skupina další prostor k růstu prodejů také v posílení obchodování s vozy s alternativními pohony, zejména elektromobily a hybridy.

 

„Jsem ráda, že se počet zákazníků s pozitivní zkušeností s nákupem nebo prodejem v rámci skupiny Aures Holdings stále rychleji zvyšuje. Přispívá k tomu několik faktorů, na kterých usilovně pracujeme – zvyšování počtu autocenter, rozšiřování jejich kapacity, zvyšování kvality výkupního a prodejního procesu. To vše vede ke stále pozitivnějšímu zákaznickému zážitku, což se projevuje jak v rámci výše našeho Net Promoter Score, které měříme jako jediní ve svém oboru, tak v narůstajícím množství pozitivních recenzí v internetových vyhledávačích Google a Seznam,“ uvedla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva skupiny Aures Holdings, která provozuje mezinárodní síť autocenter AAA Auto Mototechna, Auto Diskont a Driverama.