name | autoweek.cz

Autix BMS posouvá firmy do světa digitalizace

Autix BMS posouvá firmy do světa digitalizace

28.06.2022 | Vladimír Rybecký | Autoservis

Moderní modulový online systém pro efektivní řízení Autix BMS firmám umožňuje lépe zvládat dramatické změny, jimiž v současné době ekonomika prochází. Nabízí jednoduché a velmi efektivní řízení firem.
Úsilí o co nejefektivnější administrativu firem vede ke stále většímu využití digitalizace a automatizace pro usnadňování řídících i revizních procesů včetně účetnictví a kontrolingu. Mít vše přehledně a neustále pod kontrolou je cílem, ale zatím často jen snem majitele či manažera.
Řízení firem a s tím i spojená administrativa se v poslední době výrazně mění. Stále dokonalejší počítačové systémy usnadňují a zefektivňují pracovní procesy, takže zastávají časově náročnou práci mnoha lidí. Majitelé a manažeři tak díky nim mohou mít vše pod kontrolou a získávají přehled o všech materiálových, obchodních, provozních a finančních procesech.
 
Přichází čas pro zásadní modernizaci firemních procesů
Dnes už existují moderní systémy, které umožňují vše spravovat a kontrolovat z jednoho místa a šetřit na provozních i mzdových nákladech. Používání takových nástrojů znamená nejen možnost firmu lépe řídit, ale také přispět k její prosperitě a současně šetřit náklady. Takových systémů je na trhu mnoho, ale existuje i takový, který nabízí reálné řešení SaaS (Software as a service) a přizpůsobí se jakémukoliv oboru podnikání. Je jím již v praxi osvědčený systém Autix BMS.
Autix BMS je moderní Business management systém (odtud BMS), který nevyžaduje firemní servery a není potřeba jej složitě instalovat do firemních počítačů. Jedná se o sofistikovaný, samozřejmě patřičně chráněný online nástroj, do něhož můžete mít přístup z jakéhokoliv počítače. Má mnoho funkcí a je možné jej rozšiřovat prostřednictvím modulů, které nabízejí takové funkce, jaké firma skutečně potřebuje. Ovládání je snadné, nejsou potřeba náročná školení. Vše je přehledně rozdělené a pracuje se zde s daty v reálném čase. Firemní procesy se tak dají snadno automatizovat.
 
Hlavní uživatelské benefity systému Autix BMS
Prostřednictvím tohoto systému lze průběžně kontrolovat pracovní i administrativní procesy, ale také samotné zaměstnance a minimalizovat ztráty. Management má přístup do systému odkudkoli. Může do něj vstupovat podle potřeby v kanceláři, doma, ale i třeba na dovolené. Veškerá data jsou přitom kvalitně zabezpečená, takže se uživatel nemusí bát jejich ztráty nebo přístupu třetích stran. Navíc jsou data zálohovaná, takže nehrozí, že o ně firma přijde. Systém Autix BMS dokáže růst s expanzí firmy a lze ho libovolně rozšiřovat nebo přizpůsobovat. Systém se kontinuálně vyvíjí a aktualizace jsou bezplatné (součástí licenčního poplatku) a může pracovat s jakémkoliv operačním systémem.
 
Autix BMS, systém ušitý každé firmě na míru
Moderní modulový online systém pro efektivní řízení firem Autix BMS nabízí 17 modulů navržených pro potřeby nejrůznějších uživatelů. Přitom není potřeba mít všechny moduly, ale jen ty, které skutečně využijete. Je váš byznys založený na práci s automobily nebo jejich půjčováním? Potřebujete zpřehlednit skladové hospodářství? V systému naleznete modul pro řízení objednávek i zakázek. Pokud pracujete se zásilkami, díky systému Autix BMS v nich budete mít dokonalý přehled. Modul zaměřený na personalistiku umožní mít přehled o docházce zaměstnanců.
Autix BMS zajistí i správu dokumentů - od přijatých faktur, které se automaticky přenášejí do účetnictví, až po evidenční listy a výrazně sníží papírovou administrativní zátěž firmy. V tom pomůže velmi pokročilý modul pro fakturační úkony. Autix je propojen s účetním modulem ABRA Flexi a ve spolupráci se společností E-Consulting jsou veškeré účetní úkony zautomatizované. Díky tomu není potřeba využívat víc nástrojů a celou firmu lze řídit s jedním jediným nástrojem, kterým je Autix BMS.
 
Autix a Smartbox 24/7 automat
Ve spolupráci se společností Smartbox se plně integrují chytré boxy (Smart Boxy) s Autix BMS, což je chytré řešení zejména pro servis vozidel. Díky plnému systémovému propojení s BMS se zákazník může objednat do servisu, sepsat zakázku, přistavit vozidlo a po opravě či prohlídce si ho vyzvednout v kteroukoliv dobu. Veškerá komunikace probíhá elektronicky včetně plateb a potřebné dokumentace. Pracovník servisu vše ovládá z jednoho systému - Autixu odkud může stále monitorovat stav každé zakázky.
Toto řešení je vhodné také pro půjčovny vozidel, operativní leasing apod. Cílem řešení je automatizace procesů, zkvalitnění služeb a rozšíření otevírací doby pro zákazníky.
 
Shrnutí
Autix BMS je moderního online SaaS řešení pro různé podniky nabízející online modulární a univerzální systém typu „vše v jednom“ pro efektivní řízení firem podnikajících v různých odvětvích. Nabízí efektivní řízení firmy na základě dat dostupných v reálném čase a automatizaci firemních procesů. Autix je řešením pro velké i pro malé firmy včetně provozovatelů e-commerce. Systém Autix rovněž přispívá k efektivnímu řízení firem.
Autix Business Management System je produkt české společnosti ATX development zabývající se inovacemi, digitalizací a efektivitou řídících procesů s mezinárodní působností. Víc informací a také demoverzi, se kterou si můžete práci v systému zdarma vyzkoušet, naleznete na Autix.eu.