name | autoweek.cz

Boj o zákazníky v Praze přitvrzuje

Boj o zákazníky v Praze přitvrzuje

26.09.2016 | Vladimír Rybecký | Aktuality

Jeden z nejúspěšnějších prodejců značky Škoda Louda Auto přichází do Prahy. Kromě prodeje vozů značek Škoda, Volkswagen a Volkswagen užitkové vozy vč. jejich autorizovaného servisu přináší unikátní služby včetně carsharingu a prodeje ojetých vozů Škoda Plus a Das Welt Auto.
Společnost Auto Louda, jeden z největších dealerů vozů Škoda a dalších značek koncernu Volkswagen, otevírá svou již desátou provozovnu, a to na velmi lukrativním místě v Praze v Kolbenově ulici v Hloubětíně. Zde firma věří v potenciál pro budoucí rozvoj i možnost oslovení klientů z oblasti Prahy-východ, kde není zastoupení značek Škoda a Volkswagen tak silné. Nový areál byl vybudován na pozemcích, které společnost Auto Louda odkoupila s využitím budov, které zde dříve měly v pronájmu společnosti Charouz a Auto Enge.
 
Majitel firmy Pavel Louda vysvětluje, jak chce uspět na nasyceném trhu v Praze: „Nabídneme osobní přístup v rámci rodinné firmy. Za tím k nám zákazníci jezdí do Poděbrad i do dalších našich prodejen a věřím, že stejně tak to ocení i zákazníci v Praze a jejím okolí.“
 
Svým zákazníkům chce Auto Louda nabídnout kratší objednací doby než jsou obvyklé, tedy do pěti dnů namísto dvou týdnů. Unikátní bude i nabídka zapůjčení náhradního vozu už na jednu hodinu s cenami od 49 Kč/hod za vůz Škoda Citigo. Kromě toho bude pro zákazníky připravena možnost odvozu zdarma do míst v okolí (například na Černý Most) a opět přivezení zpět.
 
Společnost Louda Auto působí na trhu v České republice od roku 1992. V osmi městech (Poděbrady, Pardubice, Kolín, Liberec, Teplice, Svitavy, Brno, Praha) nabízí komplexní služby v rámci autorizovaného prodeje a servisu především vozů Škoda a dalších značek koncernu Volkswagen Group. Společnost je partnerem programů prodeje prověřených ojetých vozů Škoda Plus a Das WeltAuto i oficiální půjčovny Volkswagen užitkových vozů Das RentAuto. V roce 2016 společnost Louda Auto předpokládá prodej více než 7000 vozů při obratu přes 3 miliardy Kč. S pomocí nové pražské prodejny plánuje pro rok 2017 růst na více než 8000 prodaných vozů a obrat přes 3,5 miliardy Kč.
 
Nová pražská pobočka Louda Auto a Car4Way v Kolbenově ulici je jubilejní desátou provozovnou společnosti. Nabízí klientům nejen kompletní prodejní a poprodejní služby, autobazar prověřených vozů s orientací na vozy ve stáří do pěti let (Auto Plus od 1. 10. a Das WeltAuto od počátku roku 2017), autopůjčovnu či půjčovnu příslušenství, ale dokončuje i šest výjimečných zasedacích místností určených pro potřeby firemních klientů s odpovídajícím vybavením.
 
Autosalon jako první v republice disponuje vlastní off road tratí, na níž si zákazníci mohou vyzkoušet jízdu v terénu se stále oblíbenějšími modely SUV. To bude při začínající ofenzivě značky Škoda v tomto segmentu nepochybně velkou předností, protože zde si zákazníci budou moci brzy vyzkoušet např. i nový model Kodiaq.
 
Pro zájemce o adrenalinové zážitky z jízdy se sportovními vozy na okruhu je připraven Louda Racing Camp, umožňující svezení se sportovními vozy Škoda Octavia RS. Volkswagen Golf R a Seat Cupra na Autodromu Most se slevou pro klienty Auto Louda.
 
Auto Louda jako průkopník carsharingu v České republice v nové provozovně nabídne i zcela unikátní službu Car4Way. Ta je současným lídrem na českém trhu sdílení aut. V Praze a v Pardubicích disponuje 140 vozy Škoda Rapid, Citigo, Volkswagen Transporter a Volkswagen e-up. Na začátku roku 2017 plánuje navýšit počet automobilů v Praze na téměř 240 a poskytovat celkem okolo 300 vozů v osmi městech České republiky, v nichž společnost Louda Auto provozuje svá dealerství.
 
Při příležitosti otevření prodeje a servisu v Praze je připravena akční nabídka vozu Volkswagen Golf Louda Champion Edition 1,2 TSI za 329 900 Kč vč. DPH.