volkswagen na veletrhu jagd & hund | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Volkswagen na veletrhu Jagd & Hund

Volkswagen na veletrhu Jagd & Hund

07.02.2014 | | Tiskové zprávy

Volkswagen předvedl své modely 4Motion s pohonem všech kol určené pro myslivce a milovníky přírody.

Značky Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy na největším mysliveckém veletrhu v Evropě Jagd & Hund v Dortmundu vystavily své produkty ve společné expozici.

Veletrh Jagd & Hund v Dortmundu je největším mysliveckým veletrhem v Evropě. Nabídka produktů a služeb pro myslivce, milovníky psů a přírody zahrnuje produkty pro lovecké aktivity včetně veškeré výbavy, vhodných oděvů a terénních vozidel. Během šesti výstavních dnů veletrh zhlédne přibližně 70 000 návštěvníků.

Značky Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy vystavily vozidla s pohonem všech kol 4Motion, která splňují nejrůznější požadavky myslivců a milovníků psů a přírody. Trojici vystavených vozů tvoří modely Tiguan ve speciální edici CUP, Cross Caddy a Amarok ve verzi Edition GRUBE Forst.

Amarok byl v letech 2013 a 2011 vyznamenán Zlatým divočákem, nejprestižnější trofejí v myslivecké branži, jako nejlepší myslivecké vozidlo. Myslivci v Německu, kteří jsou organizováni v některém ze zemských mysliveckých svazů, podřízených centrální organizaci Deutscher Jagdverband, si mohou Amarok pořídit za zvýhodněnou cenu díky dohodě mezi mysliveckým svazem a značkou Volkswagen Užitkové vozy. Nadále jsou poskytovány výhodné podmínky pro pořízení modelu Amarok DoubleCab a nově i modelu Caddy 4Motion.

Na testovacím terénním polygonu si mohou návštěvníci vyzkoušet terénní vlastnosti vozů Volkswagen Amarok a Touareg za asistence zkušených instruktorů programu Volkswagen Driving Experience.

 

  • Volkswagen na veletrhu Jagd & Hund
  • Volkswagen na veletrhu Jagd & Hund
  • Volkswagen na veletrhu Jagd & Hund