vrcholná verze škoda kodiaq l&k | Aktuality | autoweek.cz

Vrcholná verze Škoda Kodiaq L&K

Vrcholná verze Škoda Kodiaq L&K

15.02.2018 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Vrcholná verze velkého SUV Škoda Kodiaq L&K bude mít světovou premiéru v Ženevě. Designové prvky a bohatou komfortní výbavu doplní pohon všech kol, dva nové zážehové motory už i s filtrem pevných částic a dva turbodiesely.
Škoda Auto na autosalonu v Ženevě představí novou špičkovou verzi modelu Škoda Kodiaq v nejvyšší výbavě Laurin & Klement. Stylový vzhled vozu zvýrazňuje chromovaná mřížka chladiče, 19“ kola z lehkých slitin a specifický zadní nárazník. V interiéru jsou dekorační prvky v provedení Piano Black a kožené čalounění sedadel.
 
Výkonné motory, progresivní pohon 4×4, adaptivní podvozek
Současně s uvedením špičkového modelu Kodiaq L&K na trh bude během roku 2018 také obměněna nabídka motorizací celé řady Kodiaq. Úplnou novinkou je motor 1,5 TSI s výkonem 110 kW (150 k) a u zážehového motoru 2,0 TSI se zvýší výkon ze 132 kW (180 k) na 140 kW (190 k). Nové zážehové motory budou vybaveny filtrem pevných částic. Nabídku uzavírá motor 2,0 TDI/140 kW (190 k).
 
Novinkou je také sedmirychlostní automatická převodovka DSG nejnovější generace určená pro oba zážehové motory i pro motor 2,0 TDI/110 kW (150 k).
 
Všechny motory jsou standardně nabízeny s pohonem 4×4. Adaptivní tlumiče DCC (Dynamic Chassis Control) jsou na přání k dispozici pro všechny verze modelu Škoda Kodiaq L&K 4×4.
 
Pohodlí a elegance
Standardně bude pro Kodiaq L&K dodáván s 19“ koly z lehkých slitin Sirius, Full LED světlomety a mřížkou chladiče tvořenou vertikálními lamelami a chromovým dekorem. Na předních blatnících jsou decentní plakety s nápisem Laurin & Klement.
 
Interiér je volitelně v černém nebo béžovém provedení se tříramenným multifunkčním kůží potaženým volantem. Na sedadlech a přístrojové desce před spolujezdcem je logo Laurin & Klement, které doplňují dekorační prvky v provedení Piano Black.
 
Standardní výbava zahrnuje elektricky nastavitelná přední sedadla včetně paměťové funkce, prahy dveří s nápisem Kodiaq, hliníkové pedály, textilní vkládané koberce, dešťový senzor, automatickou clonu vnitřního zpětného zrcátka, ambientní osvětlení interiéru a Sound systém Canton.
 
  • Vrcholná verze Škoda Kodiaq L&K
  • Vrcholná verze Škoda Kodiaq L&K
  • Vrcholná verze Škoda Kodiaq L&K