Výsledky hledání | autoweek.cz

Výsledky hledání

 • Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport

  09. 06. 2019 - Akční verze Škoda Octavia Combi Tour a Touring Sport

  Všichni autorizovaní prodejci značky Škoda v České republice už přijímají objednávky na akční modely Octavia Combi Tour a Octavia Combi Touring Sport, které byly připraveny speciálně pro tuzemský trh a soukromé zákazníky.
 • Škoda Vision GT - další SUV jen pro Čínu

  06. 06. 2019 - Škoda Vision GT - další SUV jen pro Čínu

  Na autosalonu Shenzhen-Hong Kong-Macao International Auto Show 2019 Škoda předvádí první předzvěst budoucího nového člena rodiny SUV v Číně. Studie Vision GT je kompaktní městské kupé-SUV navržené podle potřeb čínského trhu a s jeho uvedením v Evropě se nepočítá.
 • Škoda Mountiaq: šestá žákovská studie

  04. 06. 2019 - Škoda Mountiaq: šestá žákovská studie

  Studie pickupu na bázi modelu Kodiaq opět dokládá vysokou kvalitu odborného vzdělání na Středním odborném učilišti strojírenském Škoda Auto v Mladé Boleslavi a výjimečné řemeslné schopnosti jeho žáků. Na stavbě vozu žáci odpracovali více než 2000 hodin.
 • Škoda Superb ještě atraktivnější

  29. 05. 2019 - Škoda Superb ještě atraktivnější

  Modernizovaný Superb již lze rezervovat u všech autorizovaných partnerů značky Škoda za ještě výhodnějších podmínek než dosud. První plug-in hybridní Superb iV bude možné objednávat v průběhu 3. čtvrtletí letošního roku.
 • Škoda Mountiaq - už brzy

  28. 05. 2019 - Škoda Mountiaq - už brzy

  Šestý žákovský vůz dostal jméno Mountiaq. Tento název vystihuje spojení moderního životního stylu s vysokou užitnou hodnotou pickupu. Jako výchozí model si účastnice a účastníci projektu vybrali SUV Škoda Kodiaq.
 • Škoda Auto vyrobila 2 500 000. motor EA211

  27. 05. 2019 - Škoda Auto vyrobila 2 500 000. motor EA211

  Škoda v Mladé Boleslavi vyrábí čtyři typy motorů EA211 v objemech od 1,0 do 1,6 l. Motory řady EA211, vyráběné ve společnosti Škoda Auto, zahrnují devět výkonnostních verzí a pohání 12 modelů tří značek koncernu Volkswagen.
 • Škoda Superb prošla modernizací

  25. 05. 2019 - Škoda Superb prošla modernizací

  Škoda Auto zmodernizovala design modelu Superb a do svého vrcholného modelu doplnila nové technologie. Současně vylepšila jeho exkluzivní interiér a přidala nové varianty.
 • Škoda představila značku iV pro elekromobilitu

  24. 05. 2019 - Škoda představila značku iV pro elekromobilitu

  Škoda pod značkou iV spojí své elektrifikované vozy. Prvními modely v této řadě jsou Citigoe iV, první vůz značky s čistě elektrickým pohonem, a Superb iV, první model s plug-in-hybridním pohonem.
 • Škoda Superb s novou verzí Scout

  24. 05. 2019 - Škoda Superb s novou verzí Scout

  Škoda využila hokejový šampionát k představení modernizované podoby svého vrcholného modelu Superb. Spolu s modernizací předvedla nejen první verzi s plug-in hybridním pohonem Superb iV, ale také zcela novou crossoverovou variantu Superb Scout.
 • Škoda bude přenášet premiéry z Bratislavy na internetu

  23. 05. 2019 - Škoda bude přenášet premiéry z Bratislavy na internetu

  Světové premiér přepracovaného modelu Škoda Superb a elektrického Škoda Citigo můžete sledovat živě.


<< < 21 / 222  > >>