elit představuje službu car fleet service | Tiskové zprávy | autoweek.cz

Elit představuje službu Car fleet service

Elit představuje službu Car fleet service

15.05.2015 | | Tiskové zprávy

Společnost Elit, která je známá především jako přední dodavatel kvalitních náhradních dílů pro automobily a provozovatel sítě nezávislých autoservisů, představuje službu Car fleet service.
Jak už název napovídá, služba Car fleet service je určená pro firmy provozující služební automobily. Využít ji mohou jak malé a střední firmy s jednotkami či desítkami vozů, tak i velké společnosti se stovkami aut, jako jsou pojišťovny, leasingové firmy nebo telefonní operátoři.
 
Firmy mohou platit za servis polovinu
„Servisní náklady tvoří až desetinu z celkových výdajů na provozování služebního automobilu (TCO - Total Cost of Ownership), což není nezanedbatelná částka. Díky službě Car fleet service mohou firmy snížit náklady na servis až o polovinu, a to aniž by musely dělat nějaké kompromisy z hlediska kvality nebo bezpečnosti,“ říká Tomáš Kabrhel, manažer servisních koncepcí Elit.
 
Při opravách i předepsaných pravidelných servisních prohlídkách jsou totiž používány výhradně díly kvalitativně rovnocenné originálním dílům. Pokud si chcete orientačně spočítat úsporu u svého fleetu, na webových stránkách www.elit.cz/fleet-manager.html najdete jednoduchou kalkulačku.
 
Postará se o každé auto

Vedle prokazatelně nižších servisních nákladů je velkou předností služby Car fleet service skutečnost, že servisy zařazené do tohoto programu zvládnou opravy a pravidelný servis všech běžných osobních automobilů prodávaných na našem trhu.
 
„To oceníte především ve chvíli, kdy máte ve firmě auta od více výrobců. Nyní budete moci se všemi jezdit na jedno místo. Do programu Car fleet service jsou zařazeny vybrané servisy z rodiny Partner Elit, které musejí splňovat vysoké nároky nejen z hlediska technické vybavenosti, ale také kapacity oprav či poskytování nadstandardních služeb, jako jsou přistavení vozidla, poskytnutí náhradního vozidla po dobu oprav nebo odtahová služba,“ doplňuje Tomáš Kabrhel z Elitu.
 
V současnosti je do programu Car fleet service zařazeno více než osmdesát servisů po celé České republice, jejich počet se ale neustále zvyšuje.
 
Auta nepřijdou o záruku
Program Car fleet service je vhodný jak pro starší firemní vozy, tak i pro zcela nové. Servisy fungující na základě legislativní úpravy Evropské komise, tzv. Blokové výjimky, totiž mají potřebné technické i diagnostické vybavení, kvalitní proškolený personál a používají originální, resp. kvalitativně rovnocenné náhradní díly. Díky tomu se tak zákazník nemusí obávat toho, že by přišel o zákonnou záruku poskytovanou výrobcem vozidla. A pokud by snad došlo v rámci garance k nějaké nepředvídané opravě, zákazník se nemusí obávat, že by musel jezdit do více servisů. Partneři Car fleet service vše totiž samy zařídí s příslušným autorizovaným servisem.
 
On-line přehled o nákladech a garance provedených prací
Každého, kdo má ve firmě na starosti sledování nákladů na provoz firemních aut, určitě potěší skutečnost, že servisy v programu Car fleet service používají systém centrální fakturace a kontroly provedených prací. Navíc lze kdykoliv on-line dohledat podrobnou servisní historii každého vozu, což zaručuje absolutní přehled o nákladech na servis.