návštěvníci veletrhu amper otestují peugeot i0n | Aktuality | autoweek.cz

Návštěvníci veletrhu AMPER otestují Peugeot i0n

Návštěvníci veletrhu AMPER otestují Peugeot i0n

28.03.2011 | Rybecký Vladimír | Aktuality

Společnost Peugeot Česká republika se účastní veletrhu elektrotechniky a elektroniky AMPER na Výstavišti Brno. Návštěvníci veletrhu budou mít příležitost vyzkoušet si elektrický vůz nové generace Peugeot i0n.

Uvádění elektrických vozů na trh v různých evropských zemích vyvolává velký zájem veřejnosti, zvláště pak příznivců nových technologií a profesionálů působících v oblasti elektrotechniky a elektroniky. Právě ti se sejdou u příležitosti 19. ročníku veletrhu AMPER v Brně, který bude zahájen 29. března. Budou zde mít příležitost vyzkoušet si elektromobil Peugeot i0n.

 

Společnost Peugeot Česká republika podpořila soutěž podnikatelských talentů AMPER IDEA 2011, která se koná v rámci veletrhu AMPER. Cílem soutěže je podpora mladých lidí v podnikání. První ročník soutěže oslovil především studenty technických fakult vysokých škol a podnikavé lidi, kteří mají nápad, ambice, chtějí být úspěšní a zároveň chtějí využít příležitosti zasednout ke stolu s významnými českými investory a diskutovat nad investicí a realizací jejich projektu. V porotě soutěže zasednou významné osobnosti českého podnikatelského světa. Záštitu nad projektem převzalo Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR a Sdružení podnikatelů a živnostníků ČR. Hlavní výhrou pro vítěze soutěže bude možnost setkání a diskuze s investory. Dále získá tříměsíční zápůjčku vozu Peugeot 207 ACTIVE 1.6 HDi 92 k.