name | autoweek.cz

Diagnostic Con už 8. září

Diagnostic Con už 8. září

22.08.2022 | Vladimír Rybecký | Autoservis

Nenechte si ujít největší akci pro diagnostiky, emisní techniky a opraváře. Budoucnost v diagnostice závad poháněná IoT a strojovým učením se představí na konferenci Diagnostic Conu ve čtvrtek 8. 9. v Mladé Boleslavi.

9. ročník konference a setkání ​pro diagnostiky Diagnostic Con se uskuteční ve čtvrtek 8. 9. 2022 v Laurin a Klement Fóru ve Škoda muzeu v Mladé Boleslavi. Součástí bude superškolení Libora Fleischhanse o nejzajímavějších poznatcích v diagnostice za poslední dva roky.

Registrace končí už 2. září nebo při vyprodání 300 vstupenek. Kapacita je již více jak z poloviny vyprodána, takže dlouho neváhejte. Více informací na www.diagcon.cz.

 

Diagnostika budoucnosti poháněná IoT, strojovým učením a komunitou expertů je tady. Na Diagnostic Conu jí bude věnována jedna z přednášek. Veřejnosti budou představeny FCD Logger a FCD Cloud.  Přijďte se podívat a zapojit do spolupráce a zajistěte si na místě první kusy zařízení v beta verzi za zvýhodněných podmínek.

 

Z programu konference

​1. část – Superškolení

Podle dotazníků z minulých ročníků vyplývá, že účastníci chtějí víc technických přednášek. Je proto pro ně připraven soubor nejžhavějších školicích témat a problémů řešených v rámci technické podpory za poslední dva roky. První čast bude nabitá technickými prezentacemi v podání Libora Fleischhanse, zakladatele FCD.eu. Ke všem přednáškám účastníci získají tištěná skripta.

 

2. čast – Prezentace a diskuse

Jako diagnostici a opraváři se snahou odvádět svou práci dobře a přitom růst a profitovat nesmíme zapomínat  ani na podnikatelské prostředí, které naší branži ovlivňuje. Je zapotřebí se bránit proti všem nešvarům a naopak se zapojovat do dobrých projektů, které mohou pomoci naší práci dělat efektivněji a s větší radostí.

 

Seznamte se s výsledkem dvouletého výzkumu a vývoje           

Za podpory Technologické agentury ČR, Univerzity Pardubice vznikly dva zcela nové produkty, jimiž jsou je FCD Logger a FCD Cloud. Ty nejen šetří práci diagnostikům na každé zakázce minimálně o 1,5 hodiny, ale v propojení na FCD Portal umožní i vznik diagnostických zakázek propojených na experty nevídaným způsobem a navíc v mezinárodním měřítku.

 

Od začátku roku testujeme nové produkty za podpory Vodafone ČR prostřednictvím jejich IoT platformy jak na území ČR, tak i v zahraničí. Právě probíhají updaty, se kterými se seznámite na Diagnostic Conu, kde bude zahájen prodej nových produktů v beta verze. Jako účastník získáte přednostní právo využít nový Logger a Cloud proti vratné záloze 5000 Kč bez DPH a vstoupit tak do zcela nové éry spolupráce na diagnostických zakázkách na udržitelné úrovni.

 

Více se dozvíte zde: https://youtu.be/7so0KPgKCM0