name | autoweek.cz

Limitovaná edice DS 9 Opéra Première

Limitovaná edice DS 9 Opéra Première

10.10.2022 | Vladimír Rybecký | Nové modely

DS Automobiles představuje limitovanou edici DS 9 Opéra Première s plug-in hybridními motory E-Tense. Veškerá výbava modelu DS 9 je součástí standardní výbavy.

Vůz DS 9 Opéra Première, který vychází z verze Rivoli +, reprezentuje francouzské odvětví luxusního zboží. Interiér zdobí kůže Nappa v odstínu šedá Perle. Exkluzivitu modelu DS 9 Opera Première podtrhují specifické odznaky na předních dveřích.

 

DS 9 E-Tense 4×4 360 Opera Première přestavěl tým DS Performance. Pohání ho zážehový motor PureTech 200 a dva elektromotory o výkonu 81 kW (110 k) vpředu a 83 kW (113 k) vzadu. Se specifickým nastavením nabízí zrychlení z 0 na 100 km/h za 5,6 s. DS 9 E-Tense 250 Opera Première je pro prodloužení dojezdu s elektrickým pohonem na 73 km vybaven zážehovým motorem PureTech 200 s elektromotorem o výkonu 81 kW (110 k) a akumulátorem s kapacitou 15,6 kWh.

 

Kromě výbavy, která je již součástí standardní výbavy modelu DS 9 Rivoli +, zejména řízeného systému tlumení DS Active Scan Suspension, systému DS Drive Assist pro poloautonomní řízení úrovně 2 a natáčecích světlometů DS Active LED Vision, získal model DS 9 Opera Première do standardní výbavy systém nočního vidění DS Night Vision, rozšířený bezpečnostní paket, DS Park Pilot, střešní okno s elektrickým otevíráním, audiosystém Hi-Fi Focal Electra, sedadla DS Lounge a alarm se superzamykáním dveří.