name | autoweek.cz

Magna ukáže odvážný nový svět mobility

Magna ukáže odvážný nový svět mobility

01.12.2022 | Vladimír Rybecký | Trendy

Na veletrhu CES 2023 v Las Vegas technologická skupina Magna představí originální řešení mobility pro bezpečnější a udržitelnější budoucnost.

Společnost Magna chce na veletrhu CES 2023 v Las Vegas ve dnech 5. až 8. ledna 2023 prezentovat své nové technologie v oblastech ekologických inovací, asistence řidiče, řidičských zkušeností i nové mobility, a demonstrovat tak, jak komplexní znalosti vozidel a systémů umožňují vývoj inovativních řešení v těchto oblastech.

 

Jedním z vrcholů stánku Magna bude první veřejná ukázka morfujících povrchů, která bude k vidění ve spojení s předním panelem Mezzo Plus. Tento aerodynamický systém může měnit a přizpůsobovat vnější tvar vozidla za účelem zlepšení účinnosti a funkčnosti. Společnost také představí nové řešení SmartAccess, které eliminuje střední sloupek a zlepšuje tak přístup do interiéru vozidla. Součástí budoucích konceptů mobility jsou i doručovací roboti.

 

„Automobilové prostředí se rychle vyvíjí a CES nám dává příležitost udržet si vedoucí postavení v poskytování progresivních řešení. Těšíme se, že to prodiskutujeme s našimi zainteresovanými partnery a ukážeme, jak Magna vede automobilový průmysl v redefinici toho, jak se lidé a věci pohybují,“ řekl Eric Wilds, Chief Sales & Marketing Officer.