name | autoweek.cz

Mercedes-Benz StarParts

Mercedes-Benz StarParts

18.07.2023 | | Autoservis

Zvyšující se prodej vozidel v posledních letech přispěly k výraznému nárůstu vozového parku, a to zejména v segmentu vozidel starších pěti let, kde je rozsah prohlídek a případných oprav větší než u novějších vozů.

Počínaje rokem 2022 byla nabídka pro nezávislé autoservisy doplněna také o novou řadu náhradních dílů pro osobní vozidla: Mercedes-Benz StarParts. Tato nejnovější varianta náhradních dílů je určena zejména pro vozidla starší pěti let a modely, které se již nevyrábí.

 

Co přesně Mercedes-Benz StarParts ale znamená?

Mercedes-Benz StarParts nabízí náhradní díly pro servis osobních vozidel Mercedes-Benz starších pěti let; tedy vozidel, která již mají nižší tržní hodnotu. Náš sortiment je určen zákazníkům, kteří vlastní Třídy A, B, C, E, E kupé, M/GLE, R, S a modely GL, GLA, GLK, GLE kupé, CL, CLA, CLK, CLS, SL, SLK, a zahrnuje následující kategorie náhradních dílů: brzdové kotouče a destičky, olejové, vzduchové a palivové filtry a filtry převodovky, zapalovací a žhavicí svíčky, baterie a stěrače.

 

Díly Mercedes-Benz StarParts jsou cenově až o 25 % výhodnější než originální díly Mercedes-Benz. Cenového zvýhodnění jsme dosáhli použitím alternativních materiálů, omezením příplatkových prvků (např. odstraněním senzoru opotřebení na stěračích) a standardizací některých variant, čímž docílíme většího objemu produkce. Přesto všechny naše náhradní díly vždy splňují nejvyšší požadavky na kvalitu, na kterou jste u nás dlouhodobě zvyklí. Díly Mercedes-Benz StarParts jsou distribuovány autorizovanými servisy a lze je objednat prostřednictvím platformy B2B Connect (skrze aplikaci WebParts).

 

Zákazníci i mechanici mohou našim dílům s klidem důvěřovat. Zkušenosti značky Mercedes-Benz v oblasti konstrukce vozidel totiž sahají až do samotných počátků automobilové historie. Díly StarParts jsou navíc vyvinuty a testovány v souladu s přísnými normami kvality a bezpečnosti společnosti Mercedes-Benz.

 

Výhody dílů Mercedes-Benz StarParts

•             Vysoká kvalita za atraktivní cenu.

•             Záruční podmínky stejné jako u Originálních dílů Mercedes-Benz.

•             Stejný objednávkový systém a procesy jako pro Originální díly Mercedes-Benz.

•             Vyvinuty speciálně pro vybrané modelové řady: zaručují vysokou úroveň funkčnosti a tvarové přesnosti.

•             Splňují přísné standardy kvality a bezpečnosti Mercedes-Benz.

•             Dostupnost a široká nabídka (již kolem 200 jednotlivých dílů), kterou neustále navyšujeme.

Továrně namontované díly lze nahradit cenově výhodnějšími součástkami, které jsou dodávány výrobcem vozidla a jsou opatřeny ochrannou známkou s hvězdou. Díky tomu si může vozidlo zachovat svou hodnotu.

 

Chcete vědět víc?

Obraťte se na autorizovaný servis Mercedes-Benz a ověřte si kvalitu i cenu dílů StarParts. Objednávat můžete v servisu nebo na webových stránkách B2B Connect skrze aplikaci Webparts.