name | autoweek.cz

Mitsubishi Outlander s novou tváří

Mitsubishi Outlander s novou tváří

06.10.2009 | Ivana Rybecká | Trendy

Mitsubishi Motors Australia jako první představilo novou podobu modelu Outlander pro rok 2010. Nový model přichází se zcela novou agresivní stylizací, která zahrnuje novou charakteristickou tvář vozů značky v podobě masky chladiče připomínající stíhačku.

Konstrukční zlepšení Outlanderu zahrnují úpravy funkce rozjezdu do kopce a pohonu všech kol S-AWC u modelů s motorem V6. Prezident a výkonný šéf MMAL Robert McEniry řekl, že flexibilnost a všestrannost Outlanderu 2010 dokonale vyhovuje aktivnímu životnímu stylu. \"Dozadu můžete hodit surfovací prkno nebo kolo, zapojit svůj iPod do USB konektoru a spolu se šesti přáteli cestovat bezpečně, stylově a pohodlně.
Zásadní u Outlanderu 2010 je stylizace pro \"novou generaci\", inspirovaná prototypem Mitsubishi Outlander GT vystaveným na newyorském autosalonu v roce 2009. Tvar masky chladiče ve stylu stíhačky je převzat z řady Lancer Evolution a doplňují ho současné designové prvky jako nově tvarový nárazník, venkovní zrcátka, kapota. Sportovní stylizaci dotváří nově tvarované světlomety, zadní nárazník a postranní prahy.